bir sayfada sadece kelimelerden daha para fazla yazi yazma

Para için yazi yazma bireysel para çevrimiçi yapabilecegi sayisiz araçlardan biridir. Gerçek su ki benim gibi ortagidir pazarlamacilari için, makaleler yayin benim is günü önemli bir kismidir vardir. Yine de, birçok kisi yazi korkuyor ve bazi sadece kendileri yapiyor hayal bile edemiyorum. Ben o kadar zor degil, sizi temin ederim. Bir tez ya da büyük bir arastirma ödevi olustururken degildir, sadece basit, bilgilendirme makalesinde.

Para için yazi yazarken, okuyucularin merak yakalamak ve onlari sayfada yazdim cümleleri okumak istiyorum yapmak için hedef olacaktir. Iste bu konuda gitmek için istihdam pek çok yöntem vardir, ama size basarili yazili makaleler olmak için kullanmak istediginiz olacagi 5 en önemli stratejileri göstermek istiyorum.

Iyi Içerik-Sen yazma ögretici ve üzerinde konu olmasi gerekir. Eger baslik “Siyam kedileri” olmak istiyorum ve daha sonra “hamster” hakkinda bir makale yazmayin. Ayrica, para için makaleler yazmakta okuyucularin anlamak mümkün olacak bir sekilde yapilmalidir. Bireylerin kendilerini yazinizi okumak için kelimeler bakmak zorunda bulursaniz, muhtemelen baska bir yazi bulacaksiniz.

Para için yazi yazarken kullandigim en etkili teknikleri Okuyucular-Bire Konusma iseniz olarak yazin yaklasim bir konusma tarzi istihdam etmektir. Eger kitleye bir iliski olusturmak istiyorum. Eger eldeki konu deneyiminizi gösteren bu arada eski dostum, eger gibi kelimeleri kendisiyle konusmalisiniz. Terimleri “siz” ve kullanmak “için.”

Tutun Kitleyi en Faiz hatirla okul bu hiç bitmeyen, yorucu, sikici roman geçmesi sahip? Daha sonra geçmesi gibi degildi ve insanlar hala bu gün sikici konularda egitim sevmiyorum. Çekici bir baslik olusturun; sorular yararlanmak, okuyuculariniz onlari gerçekten eldeki konu düsünürken almak için katilan alacak seyler yapmak.

Kisa paragraflar-zaman para için yazi yazma, paragraflar kisa ve noktasina tutun. Bu takipçileri de ilgi tutmak için yardimci olacaktir. Internet üzerinde birçok sörfçü genellikle tarama, bu nedenle küçük parça halinde bölünmüs seyleri tutmak için iyi bir fikirdir.

Sunun para için yazi yazarken okuyucu degerli bulacaksiniz size özelliklerini veriyoruz bazi Faydalari-olun. Eger kaliteli konu teslim ederseniz, davet ve yazi okuyucu korur.