bir rapçi oldugu ortaya çevirmek için en iyi yolu – 5 rap kariyer önerileri

Eger bir rapçi oldugu ortaya açabilirsiniz bilmek isterseniz, o zaman simdi bu okuyun. Eger bagimsiz bir hip hop sanatçisi olarak para kazanmak nasil rap kariyer ipuçlari edineceksiniz.

Çözüm 1: müzik ve is ögrenmek için Commit

Basarili bir rapçi olmak için rap için en iyi yolu bilmek yeterli degil. Her yerde çok fazla rapçiler bulabilirsiniz olmasidir. Öne için, rap sanayi içinde para kazanmak için kendini tanitmak için nasil bilmek zorunda gerekir. Büyük bir plak sirketi ile imzalanan olsun bile bu firmalarin bir çok kiralama ve tutarli olarak yangin rapçiler çünkü, bu sadece bir sey anlamina gelmez.

Dolayisiyla, sadece müzik becerileri bagli degildir. Ayrica bir plak sirketi tüm finansal güvenlik bagli olmayacaktir. Gün sonunda, sadece rap is basarili olmak için kendini baglidir mümkündür. Bu bir rapçi oldugu ortaya açabilirsiniz nasil gerçek sir degil.

Çözüm # 2: olusturmak youtube videolari

Burada en Emcees bilemezsiniz bir rapçi olmak nasil büyük bir çözümdür. Çok kendi YouTube video kanali olusturun. Bu rap kariyer artiracak. Birçok hip hop sanatçilari internet kullanicisinin gücü yararlanmak degil. Bir sey yapmaz her rapçi gibi olmak arzu olmayacaktir. Bunun yerine, kisisel YouTube kanali olusturmak ve sizin ve her gün yasam videolari bir sürü göndermek istiyorlar.

Sadece kendinizi tesvik ile ilgili video olusturmayin. Bunun yerine, arkadaslarinizla disari asili Hobileriniz zevk ve ek sunucu karsi serbest savas yapiyor sen videolari gönderebilirsiniz. Videolari çesitli olan diger bir çok size daha bagli olacak ve böylece daha fazla sevme rüzgar yapacaktir. Sizin gibi daha fazla kisi, daha bir sürü kendinizi gelecekte içinde müzik satin alma bulacaksiniz.

Çok gizli # 3: Weblog olusturun

Bir web günlügü hayranlari ile baglamak için güçlü bir yoldur. Bu gerçekten aslinda bizzat bildiginiz gibi hayranlari hissettirmek için mükemmel bir çözümdür. Daha çok size hayranlari için bagli oldugunuz, çok daha fazla onlar kadar size destek ve müzik almak rüzgar.

Bir web sitesi temelde düsüncelerinizi sonrasi nerede web dergi bir gibi ve gün içinde ne oldu edilir. Sikici ve resmi bir sekilde yazmayin. Bunun yerine, blogunuza içinde çok kendi kisiligi ekleyin. Kendinizi size rap ifade gibi ifade edin. Bu, hayranlari için gerçek bir birey gibi çok daha fazla görünüyor ve bunun için size sevecegim yardimci olacaktir.

Gizli # 4: Pazar Müzik çevrimiçi

Bu internet üzerinde müzik tanitmak için çok daha kolay elde ediyor. Ben bir sahip için tavsiye halde Hatta kendi web sitesine sahip olmak gerekmez. Ama sadece temelde mp3 formatinda sarki sahip olmak gerekir. Sonra Amazon CreateSpace müzik markete gitmek için edebiliyoruz.

Secret # 5: eyleme devam

Mükemmellik konusunda endiselenmeyin. Bunun yerine, ilerleme odaklanmak. Çok sayida rap sanatçilari bunu tesvik önce onlar ideal bir sarki olmasi gerekir düsünüyorum. Hangi dogru degildir. Sadece halletmek ve satis baslar. Yani kalp Bu dersi alan ve hip hop isletme içinde ne olursa olsun, her zaman harekete korumak.