bir makale pazarlama süperstar en iyi 5 sirlari

Simdi muhtemelen makale pazarlama hakkinda duydum. Eger degilse, o “Google için çalisma durdurmak ve For You Google Is yapma baslatin.”, Benim yazi okumak Orada konuya bir kisa giris bulacaksiniz.

Madde pazarlama, simdiye kadar, web sitenize ücretsiz trafik almak için en iyi yoldur. Ama daha da iyi islemesi için hile vardir. Burada kendinizi Madde Pazarlama Superstar hale getirmek için en iyi 5 sirlari vardir:

1. çekici basliklari ile okuyucularin dikkatini çekmeye
Iyi reklamverenler ve gazeteciler Bildiginiz gibi, makale okumak için en iyi yolu çekici bir baslik olusturmaktir. Bunu yapmanin kolay bir yolu okuyucunun ayakkabi kendinizi koymaktir. Baslik size okumak için motive ise, o zaman muhtemelen deger.

2. Lütfen tekrar … Lütfen tekrar … Anahtar kelimelerinizi tekrar
Ingilizce ögretmeni söyledim ne görmezden. Iyi makale pazarlama sik sik önemli anahtar kelimeleri tekrar eder. Anahtar kelimelerinizi tekrar daha, daha fazla arama motorlari bu belirli anahtar kelimeler için sitenizi hedef alacaktir. (Sadece bu paragrafta kelime “anahtar kelimeler” kullanilan kaç kez bakmak -. 5 cümleler 5 kez)

3. içerik miktari kraldir
Birden fazla yazi yazmak ve bunlari sik sik gönderin. Bir gün birden fazla yazi yazma yardimci oldugunu söylüyorlar. Diger uzay bunu söylemek ve haftada birkaç yazi göndermek. Ne olursa olsun, daha fazla makale size, o kadar fazla link. Ne kadar çok baglanti, sayfa sirada yer alir daha yüksek ve o kadar fazla trafik.

4. makale gönderme sitesi kaliteli anahtaridir
Google yüksek siralanir makale gönderme siteleri için yazi göndermek. Google PageRank (kisaca PR) denen seylerle siteleri sirada yer aliyor. PR 1 10 daha az önemli olmak üzere 1 ile 10 arasinda degisir. Yüksek PR siteleri için yazi göndermek için deneyin. Bunu yaparak, sayfanizin PR çünkü sitenize kaliteli baglantilarin daha yüksek olacaktir. Bu PR kontrol etmek için tarayicinizda “Google araç çubugu” yükleyebilirsiniz.

5. baglantilarinizi kiyameti yok emin olun
Yazinizin en kaynak kutusuna baglantilari etkin oldugundan emin olun. Her makale gönderme sitesi baglantilarinizi aktif ve bazi siteler bile baglantilarinizi aktif yapmazlar yapmak için kendi protokolü vardir. Çogu site “http://” bölümü de dahil olmak üzere sitenize tam adresini de gerektirir. Ben URL’lerinizde http:// dahil olmak üzere her zaman tavsiye, ama dikkatle sitenin talimatlarini okuyun ve yayinlanmistir sonra yazi kontrol.

Ne olursa olsun, kullandiginiz teknikler, makale pazarlama en iyi sirlarindan biri bilgilendirici yazi yazmak için oldugunu söylemeye gerek yok. Sen çok iyi bir yazar olmayabilir, ama bu önemli degil. En önemli sey, okuyucularin bilgi vermesidir. Daha fazla bilgi daha. Ilginç çerez ve veri dolu makaleler paketi. Sadece kabartmak yayinlarsaniz, makaleler bile onaylanmasi olmayabilir.

Bu yüzden bu teknikleri yardimci umuyoruz, ve bir MADDE PAZARLAMA SUPERSTAR olunca ben üst kisminda göreceksiniz.