bir makale gönderme hizmeti en iyi 10 soru seçerek sabit Kazanilan dolar harcama önce sormalisiniz

Makale gönderimleri ile huni listenizi bina ve satis için potansiyel ekleyerek sicak satis bugün Web’de nesil egilim kursun oldugunu. Ancak, makale gönderme islemi etrafinda en sikici ve sikici görevlerden biridir. Birçok yazar, uzman ve isletmelerin makale pazarlama çabalarini fason tercih nedeni budur.

Nasil sizin için bu önemli süreci islemek için en iyi sirket seçebilirsiniz? Vicdansiz tüccarlar kapali alinip önlemek için asagidaki ipuçlarini uygulayin?

burada hedeflerinize ulasmak, böylece herhangi bir makale pazarlama ve gönderme hizmeti saglayici sormak benim en iyi 10 soru vardir:

1. Iyi Web genelinde bilinen sirketinizin makale gönderme listesinde siteleri, ya da kurmak kukla siteleri? 15 $ gibi – bazi vicdansiz yazi gönderme servis saglayicilar çok düsük bir ücret karsiliginda yüzlerce ya da binlerce site için makale göndermek için söz veriyorum! Ne söylemezler bu siteler onlar makale gönderme amaciyla olusturdugunuz olanlar olmasidir. Hiç kimse bu siteler ziyaret etti. Arama motorlari bu siteler indeksi yok. Yani hiç kimse bu makaleleri göreceksiniz. Onlar teslim sitelerin bir listesini isteyin. Onlar inandirici görünmüyor ise, hizli kosmak!

2. Google dizinine size teslim siteleri mu? Google degil, o zaman zaman harciyorsun. Basari öyküleri listesi için isteyin. Google gidip tirnak içinde baslik yazarak, olsun veya olmasin Google indeksleri onlar teslim makaleleri kontrol edebilirsiniz.

3. Alexa indeksi firmaniza makaleler sunar siteleri mu? Alexa.com tüm web sitelerinin trafik izleyen bir web sitesidir. Oraya gitmek ve web sitenizin URL’sini yazin ve göreceksiniz nerede web sitelerinin milyonlarca arasinda sitenizin sirada. Bunu yapmak çok kolay ve eglenceli. Deneyin! Simdi, için yazi sunacaktir 10 site isimlerini saglamak için pazarlama sirketi isteyin. Onlar Alexa rütbe nerede bakin. Hatta Alexa rütbe mi? Eger degilse, dikkat et!

4. Bu hedefe yönelik bir kampanya veya bir scattershot bir yaklasim mi? Makale gönderme islemi olacak ne kadar iyi hedeflenmis sirketi sorun. , Saglik, ya da pazarlama veya C-düzey yöneticiler gibi, belirli hedef kitleler mi? Onlar, o zaman mesaj ilgilenmiyor kitlelere ulasan para harciyorsun yapamiyorsaniz.

5. Sirket elle veya yazilim tarafindan yazi göndermek mi? Makaleleri kabul en saygin web siteleri yazilim tarafindan teslim makaleler kabul etmez. Onlar benzersiz içerik istiyor ve yazilimi tarafindan sunulan makaleler akla gelen her siteye gönderilecektir biliyorum.

6. Sirketinizin makaleyi düzenlemek mu? Alti pazarlama kitap ve alti farkli dillere tercüme edilmistir Internet yazdim ve yaziyorum ve haftalik olarak yazi göndermek. Ancak, yine de makaleleri yorumlayan prova okuyucular kiralama. Tabii, büyük bir yazar oldugunu düsünüyorum, ama makale ikinci bir görünüm veren bir kopya editörü yarar olmaz hayatta bir kisi yok.

7. Sirketinizin Yaziyi arama motoru dostu yapmak için ses arama motoru optimizasyonu stratejileri kullanir. Sizin iyi bir makale pazarlama sirketi kiralama, sadece yazi düzenleyemezsiniz olacak ama onlar da senin esya arama motoru dostu yapacaktir. Bu sekilde, makaleler Google bulunabilir.

8. Sirketinizin site ve ezine editörleri ile gün için günlük yazisma idare edecek? Bu web sitesi ve ezine editörleri sorularini yanitlayan saat geçirebilirsiniz. En iyi firmalar sizin için rutin yazismalari ele. Eger önemli bir soruyu cevaplamak için gerektiginde Onlar sadece getirmek. Eger yazi yüksek hedefli web siteleri tarafindan yayinlanan asla çünkü editörler cevap vermeyen firmalarin kaçinmalisiniz. Onlar makale teslim söyleyebiliriz, ancak herhangi bir alici olmaz.

9. Sirket orada makaleler Google saygi, ya da disari patlama yapmak bir sekilde yazi göndermek mi? Google insanlarin siralamasi islemek için denemek ve ding çok hizli çok fazla makale makale kampanya göndermek eger zaman nefret ediyor. Yazinizin pazarlama sirketi bu anladigindan emin olun. Aksi takdirde, Google makale pazarlama çabalari oybirligi olabilir.

10. Ne kadar istiyorsun? Bu makale gönderme islemi, dogru yapilan ise, 100 sitelere yazi göndermek için 10 saat veya daha fazla sürebilir benim bir deneyim oldu. Bu, optimize danismanlik ve takip, düzenleme, prova sayilmaz. Bütün bu çalismalar zaman ve çaba gerektirir. Fiyat çok düsük görünüyorsa, eski söyleyerek, hatirliyorum “sizin için ne ödeme olsun.”

Eger basari önemser bir makale gönderme sirket istiyorum. Birçok fly-by-gece sanatçilar sadece para almak ve çalistirmak istediginiz. Seçtiginiz hizmet pazarlama hedefleri ve hedef kitlenizi, sizi tanimak için zaman alir emin olun? Sizin için ne ödeme olsun saglamak için asagidaki ipuçlarini uygulayin! Eger yoksa, felaket için basli olabilir.

Ben tüm Web üzerinden görmeyi umuyoruz.