bir is görme açiklama yapan nasil is sahipleri sabah yataktan kalkmak.

biberiye hossenlopp 2.006 tüm haklari saklidir

Sadece sabah basinizin üzerinden battaniye çekmek istiyor musunuz? Sizin için yapilacaklar listesi hayat yerine bir amaç odakli plani çalisiyor mu?

Yazili bir is vizyonu olsun! Eger vizyon yazmak zaman, pazarlama ve operasyon diger tüm alt yönleriyle açikliga kavusacaktir. Eger müsteriler, cografi etki ve ürün ve hizmet kapsami açik oldugunda ….. size gelecegi açiktir.

hemen is amacini açiklamak

Bir is vizyon ideal gelecegin yazili bir ifadedir. Bu is basarmak istediginizi net bir resmi vardir. Is görme, son hedef temsil eder. Eger ilham tarafindan eziyet günden güne çikmak için bir is vizyonu kullanin. Bir is vizyon birkaç sey oldugunu. Bu ….
Gelecegin kendine güvenen görünümü-oldugunu.
Yapilabilir ne hayal-heyecanlandiriyor.
Saglanmalidir ne kalbinizde biliyorum ulasmak için yaraticilik-tesvik eder.
Tüm asagi akim planlama ve yürütme faaliyetleri için temel-bir.

bir is vizyonun kritik is faaliyetlerine odaklanan

Bir vizyonun gelecek için bir plan. Onlarin gelecek için olsun görmek için faaliyetlerini analiz. Temel faaliyetleri de iliskilidir:
Müsterileriniz …. ne pazar nis hizmet edecek? Hedef müsteri tanimini yazin. Bu ideal müsteri ve henüz simdi hizmet kim dogru olmayabilir.
Cografi etki Sizin kapsaminda …… hangi alanlarda size hizmet etmek istiyorsunuz? Bir tugla ve harç is veya internet tabanli ise size destek dillerde ise cografi kapsama alani yazin.
Ürün veya hizmet …. sizin müsterilerinize satmak ne bir açiklama yazin.

Hep birlikte bu çekin

Bir is vizyonu müsteri, cografi alani ve ürün veya hizmet birlestirir. Üç ögeyi bir araya bir tam cümle yazin. Bu kadar kolay. Evet, iyi birlikte akis yapmak için bu formülü çimdik gerekir. Ama simdi yazili bir is vizyonu bildirimde isletme sahiplerinin elit grubunun bir parçasidir.

Bundan sonra ne yapmaliyim?

Güne zamanlayici içinde is görme yazin. Bilgisayarinizin ekraninda Post it. Banyo ayna için bant is görme. Bu da müsterilerine hizmet veren ve benzersiz bir sekilde yansitan olmadigini görmek için gözden geçirin. Eger tutkuyla personel ve müsterilerine bu iletisim böylece gerektigi gibi tweaks yapmak.

Bu etkinliklere gelecek için alamadim gördügünüzde, yönünü degistirmek. Eger uzun dönem planlari ulasmak için hizalanir degisiklik yapma hakkinda emin olur. Uzun vadeli alt satirinda yardimci olmayan müsteriler için hayir demek zaman daha kendinden emin olur. Bu egitim, insanlar ya da is için çok önemli olan sistemlerde zaman veya para yatirim hakkinda iyimser olmak.

sizin için yapilacaklar listesi dökümü?

No hizalayin sizin için yapilacaklar müsteri, ürün ve hizmetleri ile ilgili anahtar faaliyetlerini desteklemek için liste. Sizin için-do listesi kritik faaliyetlerini desteklemek gerekir. Ilk temel faaliyetleri yapmak. Bu motivasyon ve sabah yataktan kalkmak için gerekli mutlu endorfin verir.

Bir is vizyon sadece bir potansiyel gelecek. Bu mevcut dogru degildir. Bunu planlarinizi mükemmel icra yoluyla gerçeklesmesi. Burada net degilse – web sitenizde, sizin öneri ve kendini ve çalisanin faaliyetlerinin yönü zaman yönetimi, reklam net olmayacaktir. Isinizi vizyon size hayal hayat yasamak için izin nasil tespit olmayacaktir. Belirli faaliyetleri ve gelecege size adim kilometre taslari nelerdir tespit olmayacaktir.

Sen ve çalisanlarinizin ilham için bir vizyon deyimini kullanin. Bugün yazin.