Bir hayalet yazar nedir

Bir hayalet yazar gibi sesler tam olarak ne oldugunu – ruh dünyasindan ziyaretleri ve müsterileri için yüksek kaliteli içerik bayiltir dogaüstü bir öteki varligi … ve sonra tekrar ince havaya kaybolur.

Böyle Ya da bir sey. Aslinda orada bir hayalet yazar hakkinda spektral bir sey, ama bir dogaüstü varlik gibi, onlar mevcut degildir. Bunlar adi altinda yayinlandi sizin için içerik yazmak. Daha da iyisi, onlar sizin için üretmek her seyi telif hakkina sahip. Bu yazi almak anlamina gelir, ve yasal olarak yazili hale getirir kar hak ediyoruz.

hayalet yazarlar ne yazabilirim?

Daha iyi bir soru “Ne yazmak MUSUNUZ?” Olurdu bir hayalet yazar web içerigi, bloglar, çalisan kilavuzlari ve arastirma makaleleri için kurgu, senaryo, siir ve anilari bir sey yapabilir. En iyi olanlar birçok konu ve ortamlar üstesinden gelebilirsiniz. Bu yazarin ihtiyaçlarini karsilamak için isin sesi arastirma ve degistiren iyisin.

Örnegin, diyelim ki bir ünlü talk-show host anilarinda yazmak istiyor söylüyorlar. 10 disari O krank sayfalari yorucu ve yogun oyun golf alir. Onun için kitabi bitirmek için bir hayalet yazar ise olabilir. Onun handikap üzerinde çalisiyor ederken daha sonra kitapta istedigi yazar her seyi anlatmak ya da ana hatlari yapmak, ve olur, hayalet yazar ani mükemmel konusma talk-show host tarzi taklit yaziyor.

Çogu zaman, hayalet yazarlar brosürler, kullanim kilavuzlari, çalisan kilavuzlari, isaret ve isletmeler için diger daha siradan atamalari mücadele. Hiç bütün bu seyler yazdi kim oldugunu merak mi? Sirket tüm ilgili bilgilere yazar haberi olur, ve metinleri zanaat ediyorum. Sonuçta, kimse yeni ofis büro en montaj talimatlari kaleme kimin umurunda.

neden bir hayalet yazar ise?

Ya da malzeme kendilerini yazili rahatsiz etmek istemiyorum, ya da kendi yazma yetenegi hakkinda emin degildir ve oldukça yapmak bir profesyonel olurdu – Insanlar esas iki nedenden dolayi hayalet yazarlar kullanin. Çogu insan için, yazma göründügü kadar eglenceli ya da ilginç degil. Çogumuz düsüncelerini organize etmek ve onlari da akar bir sekilde yazili almak için de zor.

Bir hayalet yazar ise bir kazan-kazan durumudur. Istemci onlar para kazanmak için kullanabileceginiz kaliteli is alir ve bu isi onlara tamamen aittir. Klavyenin arkasindaki dogaüstü varligi iyi para sevdikleri bir sey yapiyor olmak için alir. Onlar para almak ve daha sonra bir sonraki yazi konser için ruh dünyasinda geçer.