Bir bütçe solopreneurs için 7 yeni e-posta listesi olusturma stratejileri

Eger basarili uzun vadeli ve karli bir is çevrimiçi bina ilgilenen çok yogun bir solopreneur iseniz o zaman size online topluluk büyümek için sirayla, hizli ve kolay bir liste olusturma stratejileri gerekir. Bir bütçe de varsa, o zaman güçlü potansiyel clientss ile iliskiler, hem de internette kisisel marka olusturma sahip saglayacak bir liste olusturmak gerekir.

1. Yazma ve teslim edilmesi makaleler listenize büyük trafik ve potansiyel umutlari sürüs baslatmak için en hizli yolu vardir. Nis konularda on 500 kelimelik yazi yazmak ve bu Ezine Makaleler gibi dizinlere gönderebilirsiniz. Makaleler makaleler hemen anlik trafik göndermeye baslar, yani çok hizli bir sekilde yorumlanan ve yayinlanmistir hemen ve arama motorlari tarafindan dizine vardir.

2. Eger Kaynak Box kullanmadan önce, içine biraz zaman koymak emin olun. Unutmayin, iyi bir kaynak kutusu sitenize tiklama yoluyla okuyucu ikna eder. Bu ayni zamanda geri baglanti olarak da bilinir.

3. Insanlar listenize kaydolmak için almak için baska iyi bir yolu ücretsiz bir sey vermek için. Bülten ücretsiz erisim yeterli olsa da, bu nedenle potansiyel müsteri e-posta adresi karsiliginda ücretsiz bir e-kitap veya ecourse sunmak için emin olun degil. Söner her mesaj listenizi olusturmak ve web sitenize daha fazla trafik almak için bir sans çünkü ecourses, uzun vadede daha etkili olabilir unutmayin yok.

4. Ayrica nis içinde forumlari aramak ve hemen hesaplari kurabilirsiniz. Her yazidan sonra bir imza dosyasi kullanmasina izin forumlara özel dikkat emin olun. Kaynak kutusu benzer bir sey kullanin – Bu web sitesi ve liste trafik yardimci olacaktir. Bilgilendirici ve olabildigince degerli ve baslangiç ??günlük yazabilmek gibi Mesajinizi tutulmasi. Çok da önemlisi, yeni bir forum arkadas Spam YAPMAYIN. Yararli bilgiler göndererek,, kendi alaninda bir uzman olarak durumunuzu gelistirmek yardimci kisilerin e-posta listesine katilmak için tesvik etmek ve ayni zamanda arkadaslariniza güvendiginiz ögreneceksiniz olacaktir.

5. Listenize potansiyel müsteri çekti ettik sonra, mesajlar ton günde göndererek iliski zarar vermez. Sonra tekrar, bir kez birkaç ayda diger asiri gidiyor – listenize bile hatirlamiyorum olacak, sen ne söyleyeceklerini bakim birakin. Internet pazarlama uzmanlari listenize iki üç kez bir hafta göndererek tavsiye – Bu bogulmus hissetmeden insanlar ilgi devam edecektir.

6. Yazim ve dilbilgisi hayati önem olmasina ragmen, samimi bir sohbet havasinda kullanarak e-postalarinizi iletmek yerine, çok resmi olmak da önemlidir – bu listenize rahat hissediyorum, ve sizden satin almak için daha çok olacaktir.

7. Potansiyel müsteriler listenize katilmak olan sadece ne söyleyeceklerini ilgilenen yeni arkadaslar olmasi gibi olsa da, güven kirmak için en hizli sekilde spam mesajlari ile oldugunu unutmayin. Listenize tesvik ürünler özenle seçilmis olmali ve ayni zamanda hedef nis için yararli bilgiler her promosyon mesaji denge çalismalisiniz.