bilinçalti mesaj – zihinsel kendini programlama için kullanabilirsiniz

Bilinçalti mesaj yeni bir kavram degil, ama yine de medyada yanlis biraz olabilir. Bu-aslinda gerçekten oldukça basit oldugu gibi, bu yüzden olsa olmak zorunda degildir. Bu makalede, çok daha iyi için bilinçalti rewire yardimci olmak için kullanabilirsiniz nasil çalistigini nasil bir “noktaya” çok sekilde size göstermek ve olacaktir.

Kendisi Dönem “bilinçalti” “alt” Latince kelimeler + “esik”, kelimenin tam anlamiyla “esiginin altinda” olarak tercüme geliyor. Tüm bu demektir bir bilinçalti mesaj bu algi altinda aklimizda tarafindan alinan bilgilerin herhangi bir tür olabilir olmasidir.

Basitçe bir bilinçalti mesaj aklimizi bunun% 100 farkinda olmadan aldiginiz bilgilerdir.

Birçok farkli sekillerde geliyor – resim veya metin (görsel bilinçalti mesajlari) yanip için daha yüksek veya daha düsük ses frekansta sesler. Muhtemelen bilinçalti mesaj açiklamak için en kolay yolu bizim her gün çevre kullanmaktir. Biz sadece bilinçli biz orada ve o ile basa çikmak için gereken bilgileri islemek, böylece biz aklimizda sürekli, otomatik filtre var.

Sokakta yürürken çevremizdeki trafik fark zaman, yolda yürürken biz neredeyse sadece birkaç metre geçen araçlarin haber almak. Ne zaman biz diger insanlar hakkinda neler konustugunu fark yoktur dostlarimiza konusuyorsun … ama biz daha sonra bu bilgileri kaydeder bizim grup disinda kimse tarafindan çagrilan ismimizi duyarsan.

Bu bilinçsizce bu konusma her zaman isleme edilmistir – size tam düzgün odaklanmanizi yok adinizi duymak sadece.

Yani bilinçalti messagging yardim beyin rewire olabilir?

Birçok uzman bu olabilir inaniyoruz.

Bu sadece ilginç pop psychology.These ilkeleri bilinçalti ses seklinde uygulanan ve hayatta size yardimci olmak için kullanilabilir degil – Eger benlik saygisi ve karizmasi, sizin tayin, irade sizin seviyelerini gelistirmek için yardimci, hatta belki de size yardimci diger alanlarda genis bir yelpazede bazi kilo döken ya da basarili olmak için – olanaklar sinirsiz.

Insan beyninin tam olarak dikkat olmadigini bilgi emici kapasitesine sahip oldugu için bu isleri nedenidir.

Bilinçalti mesaj ile tekrar tekrar bu olumlu mesajlar alirsiniz. Bunlar yakinda bilinçalti içinde büyümek ve kisilik özellikleri degisiklik yapmaya baslamak ve hatta fiziksel davranis olacaktir