basarinin makale pazarlama sirlari – sadece 2 var

Ben basarili bir makale pazarlamaci olmak için sadece 2 makale pazarlama sirlari vardir size zaman Muhtemelen bana inanmazlar. Ve en son blackhat teknigi, autoblogging yazilim veya e-kitap bahsetmiyorum. Nitekim olarak, ne bahsediyorum bile bir sir degil. Bu makale pazarlama temelinde var. Çok uzmanlari size yem zorlamak tüm yutturmaca tarafindan erteledigi olsun çünkü Ama, önünüzde dogru olani izini kaybetmek.

Burada basari için sadece iki makale pazarlama sirlari vardir.

1. Basari için yazmak
Bu nedenle makale pazarlama denir. Yani kadariyla makale pazarlama sirlari gitmek gibi, bu oldukça açik biridir. Sadece 2 yazi yazma sonra sürdürülebilir ve son derece karli bir is kurmak için beklemeyin. Eger ölçülebilir basari her türlü istiyorsaniz, sürekli yazmaya baslamak gerekir.

Sana bir program kurmak tavsiye neden olan. Örnegin, her Pazartesi arastirma yapin. Daha sonra Sali Cuma yazi yazmak. Dinlenmek ve gerekirse belki biraz mola almak için hafta sonu kullanin. Bu sekilde, tüm görevler için ortaya koydu olacak, daha odakli bir sekilde çalismak mümkün olacak ve ilerleme görmek mümkün olacak.

Sadece 2 makaleler bir hafta yazarsaniz sizin tarafinizdan almazsiniz. En az 2 ya da 3 günde hedefleyin. Eger yazmak için daha fazla zaman varsa, hatta daha fazla makale veya blog mesajlari bir gün olusturun.

Balikçilik gidis olarak düsünün. Tabii basit bir olta (veya 1 madde) ile bir balik yakalamak, ancak suda bir bütün net atti eger yakalamak olabilir kaç balik düsünebilirsiniz.

Bir program ayarlama Ben 30 günlük makale pazarlama kulüp katildiktan sonra ögrendim en önemli seydir.

2. Basari için dis kaynak
Simdi biliyorum, biliyorum, herkes yazi seviyor. Herkes ona iyi. Bu insanlardan birisin ve hala makale pazarlama degerini görürseniz, dis kaynak listenizi yapmak için üstünde olmalidir. Sen $ gibi küçük bir 2 veya kadar 30 $ için yazilmis makaleler olabilir. Iyi bir yazar bulmak için zaman ayirin. Ve, yerine makaleler için ödemek için disari yeme çalismaya ögle yemegi getirerek baslamak zorunda eger bunu. Bu ödemek için küçük bir fiyat. Tekrar yemek baslayabilirsiniz böylece bir ay sonra, makaleler yeterli getirerek olabilir.

Dedigim gibi, bu aslinda makale pazarlama sirlari degildir. Herkes onlari biliyor, ama bir nedenle veya baska için, en çok takip reddediyorum. Pek çok makale pazarlamacilar vazgeçmek neden olan. Evet zor is (siz disaridan degil eger) var ve evet kar rulo için zaman alir, ama o kadar deger. Iki veya üç yil önce yazdigi makaleler için para alma sadece harika. Ve kendiniz için bu yasamak istiyorum.