basarili bir sekilde 20 gün veya daha az bir bilgi ürün yazma

Böylece bilgi ürün konusu hakkinda ve artik yazma asagi almak istiyorum ne düsündüm. Ter alnina boncuk ve agzinizda kuru oluyor. Ellerin klavye sallayarak ve Sabrina reruns izlerken Teenage Witch hemen simdi oldukça önemli görünüyor.

Ben bir arka plan gelen ve genellikle görsel olarak isimi yapmak. Ben reklam sektöründe çalisti, ben reklam için storyboard yaratti. Ben küçük resimler ile hikaye sanat yönetmeni ve eti bir komut dosyasi alacagi, oradan biz storyboard onaylanmistir sonra, bir animatic olusturmak için bana geri gelecegini daha gerçekçi ve içeri renkli görüntüler çekti. Bu eylem ya da tam üretim yasamak için gitmeden önce kavrami test etmek için ticari bir karikatür-animasyon versiyonu oldu.

Animatic bazen eylem simüle etmek için kamera için sinirli ve ham hareketi ile film seridi sadece basit bir versiyonu oldu. Sana bir Disney klasigi karsilastirmak olmaz inaniyorum. Süreci hakkinda en iyi sey herhangi bir ortamda projeler olusturmak için nasil ögreniyordu.

Sen çok ayni sekilde bilgilerinizi ürün yaratacagiz. Üretim bir program ile baslayin. Kendinizi taslak tamamlamak için 20 ya da 30 gün süre taniyin. Bu düzen yolda kalmak için bir takvim üzerinde adimlari olabilir.

Projenizin bir sopa rakam ile baslayin, bir taslak. Bu konu basliklari ya da bölümleri olabilir. Bir kez anahat veya bölüm basliklari ile çekisti ettik. Yerine koy ve baska seyler geçmek. Alt basliklari ve düzeni kursun puan veya bilesenlerin geri gel.

Ben görsel bir insanim, çünkü ben bir beyaz tahta almak ve agaç temsil kutulari bir akis semasi olusturmak baslar. Basliklari bölümler haline ve alt basliklar bölümleri olur. Ben büyük noktalardan alt puan içinde detaylara alt puan için çalisiyoruz. Kisa bir süre için uzak proje koyun. Daha fazla madde ihtiyaci konularda biraz arastirma yapin. Notlar tutun veya fikirlerinizi kaydetmek ve onlari el altinda bulundurun.

Bu basvuru için yerel kütüphane, internet hem de kitaplik kullanabilirsiniz. Sadece Internet her zaman geri diger kaynaklar ile çevrimiçi kaynaklardan kadar, her sey için bilgi için en güvenilir kaynak olmadigini unutmayin.

Eger çerçeve olusturmak olarak kontrol arastirma ve aslinda tüm oyunun bu asamada gerçeklesecek. Eger bilgi detaya baslarken, size arastirma ve yazma arasinda ileri ve geri gidersiniz. Yine, sana yalvariyorum, bir yazar degilseniz yazma konusunda endiselenmeyin. Sadece amaciyla bilgi ve malzeme olsun, her zaman is temizlemek için bir düzenleyici kiralayabilirsiniz. Onlar sizin uzmanlik ile ödemesiz var oldukça sonra bunu yapmak için çalisma yeniden yazabilirsiniz.

Simdi malzeme metin biçiminde oldugunu, ya bir profesyonel onu teslim edecek ya da o kadar hissediyorum, gerçek is baslar, bu yeniden yazma ve düzenleme. Sana isi kendiniz yapmak isterseniz düzenlerken Microsoft Word’de çalisma tavsiye ederiz. Dilbilgisi ve yazim fonksiyonlari yani sira Stil ayarini ayarlayin. Eger ilk taslak tamamladiktan sonra, malzeme uzaga koymak ve birkaç gün sonra, yorumlayan baska bir kisiye vermek. Tebrikler, bir bilgi ürün olusturduk. Artik malzemenin teslimat için seçecegim hangi biçimde karar verebilirsiniz. Bir makale bu.