banka rehine evleri

Banka rehine evlerin 5 faydalari

Onlar intikal evler düsündügünüz zaman tek olumsuz görüntüler görmek pek çok insan vardir. Onlar bir intikal ev duymak aklina ilk sey yoksul bir mahallede bir köhne, eski püskü ev sahipligi yapmaktadir. Bir noktada, bu en piyasada var olan haciz vardi.

Zaman degisti. Ne yazik ki, ailelerin giderek artan sayida zorlu ekonomik zamanlarda nedeniyle evlerini kaybediyorlar. Bu evler güzel ve iyi durumda. Intikal evleri artik çok beklediginiz korkunç, halsiz evleri vardir.

Yeni bir ev satin içine ariyorsaniz, bir intikal ev düsünmelisiniz. Bir intikal ev satin olanlar için birden çok yarar olsa da size yeni ev için banka rehine evleri göz önünde neden, bu 5 faydalari size gösterecektir.

düsük fiyat

Bir intikal ev en büyük yarari fiyat seklinde gelir. Intikal evleri ev satin alma pazarinda en düsük fiyat bazi var. Kolayca bu gerçek deger bir kismi için para büyük miktarda deger bir ev alabilirsiniz.

Bankalarin çogu onlar üzerinde intikal oldugu evlerin para kapali yapmaya olmayacaktir. Onlar evlerine tasimak istediginiz, ve onlar sadece o evin kayip olurdu para kazanmak istiyorum. Bu evin kredi geri kalani için ödeme anlamina gelir. Sizin maliyet önceki sahibi ödenen ne kadar dayali degisecektir.

hizli satis

Bir intikal ev satin aldiginizda, bir banka satin alma vardir. Bazi bankalar digerlerinden daha hizli hareket edecek, ancak genel olarak, hizli bir satis zaman göreceksiniz. Çogu banka sadece herhangi bir pazarlik girisimleri inkar olacak gibi, müzakerelerin ileri geri ile ugrasmak zorunda kalmazsiniz.

düsük bakim

Bir intikal ev satin alirsaniz bu nispeten yeni bir insa bir ev satin alma olabilir gibi, sen, bozulmamis durumda bir ev satin alma olabilir. Eger birçok intikal evlerinde küçük bir acil bakim ihtiyaçlarini görmek oldugunu göreceksiniz.

maliyet kapsama kapanis

Bu fayda her banka için ayni degildir. Birçok banka, ancak, özellikleri içine alicilar ikna için bir yol olarak alicilar için maliyetleri kapanis genel maliyet düsürücü karsilamak için sunacak.

özellestirme olanaklari

Bir intikal ev satin alirsaniz, kendinizi özellestirme olanaklari bol veriyoruz. Birçok onlar ev için yenileme üzerinde rehine satin alma sürecinde kaydetmek para kullanin.

Birçok onlar banka rehine evlerinden almak için durdugumuz büyük faydalari gerçeklestirmek için basarisiz. Onlar tam bir hizli ve kolay bir satis olabilir anliyorum, ve düsük bir fiyat için ev alabilirsiniz yok. Onlar da kolayca kaydettiginiz para ile bu evler özellestirebilirsiniz anlamak için basarisiz. Intikal edilmis evleri kolayca buyerâ • pazar satin almak için birçok en iyi evleri bazilaridir.