bagli programlar – yeni zirvelere e-is almak

Bir ortak program eski bir kavram modern, web tabanli esdeger ile ilgilidir. Geçmiste sirketler kendi hizmet tavsiye için diger takimlarin ya da kuruluslarin bulucu maliyetleri “satin almis. Web tabanli bagli oldugu ilkesine çalisir.

Üretici bir o sirket B kendi internet sitesi için bir reklam (sitesi A) kendi web sitesinde dahil olan sorabilirsiniz, sitesi B. Böylece bir kez bireylerin sitesi B sitesi için ticari görmek görme bir ve üzerine gitmek, firma B bir sirketten para kazanir müsterileri ile teslim için ödül olarak.

Online kurum ile ücreti genellikle bir ticari potansiyel alicilar tarafindan tiklandiginda bu örnekleri miktarina göre yapilir. Kisinin fare bir reklam banner tiklama ve pazarlanan sitesine yönlendirilir, bu kayitli ve bir gelir kabul miktarda tiklama basina, reklam barindiran siteye verilir. Oldukça birkaç site gerçekten ilgili açik ve sonra reklam bagli ve onlarin site için destek göstermek için o durumda, site çalistiran gitmek için kaynaklari ile teslim, bir kez ticari minimum tiklayiniz olacaktir. Bu yordami büyük yararlanmak reklamverenin sadece basarisiz promosyon yatirim geliri en aza indirmek, onlara olarak bilinen her gerçek satin alan kisi için ödedigi oldugunu.

Tiklamak kullanilan tek yöntem degildir. Bazen ödeme sevk geregidir, olma tüketici daha resmi tüketici bagli gelen posta kabul düsündüren bir form üzerinde bir kutu ekleme gibi bir yordami ile ortak sirket olarak kabul. Ayrica, onlari bu millet bakin potansiyel tüketicilerin üretilen ürün satis yüzdesi saglayan, satis basina bagli kuruluslari ödeme reklamveren için tipiktir.

Bazi üreticiler tek bir ticaret olarak isletmeler arasinda en bagli baglanti saglar. Onlar her bir diger ve bir tarife için, baglanti mevcut ile reklam bir kar çizebilirsiniz disari üreticileri için bakacagiz.

Ortaklik ekipleri ‘istenmeyen posta’ istihdam için net müsterilerden ocagin altinda görünür sahip. Elektronik posta bir sonucu olarak, reklam ile web tüketici örtüsü oldugunu, onlara reklam tiklayin almak için, ev pencereleri vb açilir. Yine de sadece potansiyel müsterilere sik sik oldukça yararli reklam için harcamaktadir siteye baglanti mütevazi bir afis saglamak için yazilardir bagli programlar, büyük çogunlugu tarafindan uygulanan degildir.