bagli programlar kar aninda yazi yazmak nasil

Eger bagli programlar ile bir tam zamanli gelir kazanabilirsiniz bu konuda söz konusu degildir. Hatta bir web sitesi ihtiyaci yok.

Bagli programlar için bagli bir pazarlamaci son derece basit olarak kaydolarak ölçüde kar. O kadar sadece çok bagli basarisiz oldugunu var.

Ben bagli bir pazarlamaci olarak baslayan ve basarili olmak için son derece zor çalisirken sürekli basarisiz oldu. Kendimi basarili olmak için korkunç karmasik yapti. Ben çok ve içerik çok farkli web siteleri kurmak.

Web siteleri artik çekici degildi kadar ‘iyi seyler’ ile benim web siteleri doldurmak için çok çalisti çünkü basarisiz nedeni oldu. Çok fazla içerik vardi. Onlar az söylemek kafa karistirici edildi. Bütün zor isleri bana herhangi bir para yoktu çünkü üstünde benim motivasyon kaybettim.

Sonra bir gün yazi yazma ve bagli programlar tesvik konusunda bana bir makale üzerine tökezledi. Bu benim için basarili bir online is baslangici oldu.

Aninda bagli programlar kar makale yazimi hakkinda en iyi sey hiç bir web sitesi ihtiyaci kalmamasidir. Yapmaniz gereken tek sey yazi yazma ve kaynak veya yazar kutusuna ortaklik programi baglantilari olan makale dizinleri onlari göndererek.

Iste yapmaniz gereken seylerdir. Üç bagli programlar seçin ve bu programlar için bagli bir pazarlamaci olarak kayit. Ben katilmak için bazi iyi bagli programlar bulmak için biliyorum en iyi yer ClickBank oldugunu.

Tüm bagli programlar ayni konuda oldugundan emin olun. Ilk ortaklik programi mini web siteleri olusturmak için nasil açiksa, daha sonra ikinci bir benzeri bir mini site imparatorluk kurmak için gereken her seyi içerigi ile bir üyelik sitesi olabilir, ve olabilir.

Ayrica bagli programlar en az% 50 komisyon ödüyoruz ve tesvik ürünü en az $ 40 50 $ sattigi emin olun.

Simdi, sahip oldugunuz bagli programlar bu programlari tanitmak için hazir dizilmis. Madde pazarlama gitmek için bir yoldur.

Eger bagli programlar kar için yazi yazacagiz. Ürün ilgili içerik ile bagli programlar her biri için bir kalite yazi yazin. Her gün yapin. Ve ilk on makale dizinlere göndermek. Google Arama makale dizinleri bulabilirsiniz.

Eger her gün sürekli bunu yaparsaniz her ay büyük karlar elde edecek. Bu, orada 30 hakkinda makaleler var an olacak. Yazi web site yöneticileri, üyelik siteleri ve haber bültenleri tarafindan aliniyor kadar beklemeniz yeterli. Onlar kaliteli bilgi mi internette pek çok yer vardir.

Sen hiçbir zaman 30 yazi yazmak olacaktir. Unutmayin, size bagli programlar her her gün için bir makale yazacagiz. Bu üç makale bir gün ve ayda 90 makale oldugunu.

Bu adimlari takip ederek ilk ay sonra aninda bagli programlar için yazi yazma kar olacaktir.