bagli kurulus pazarlama için bir sey baslayanlar kilavuzu yatirim yapmadan para çevrimiçi yapmak için nasil

Sey yatirimi yapmadan para çevrimiçi yapmak için nasil? Eger bu ifade kaç kez duydunuz? Online para kazanmak bir sey yerine kurnazlik maliyeti zorunda degildir, tutum ve arzu basarili yapacaktir. Basari Online, hayatlarinda degisiklik istiyorum ve umarim mali özgürlük kazanmak için amaçlayan insanlar içindir. Asagida da “Internet pazarlama Baslangiçlar Kilavuzu” olarak bilinen bir sey, yatirim olmadan basarili online olabilir nasil bir adim-adim bir kilavuzdur.

1. karli bir nis bulma.

Bir nis pazar belirli bir ürün odakli oldugu pazarin alt kümesidir, bu nedenle pazar nis ihtiyaci özel pazar karsilamayi amaçlayan ürün özellikleri, hem de fiyat araligi, üretim kalitesi ve etki için tasarlanmistir demografik tanimlar . Karli bir nis bulma sadece nispeten küçük ve uzman, ama karli, pazar anlamina gelir. Basarili bir sekilde pazara ve karli, baskalarinin güçlü bir ilgi ya da bir tutku var insanlarin satin aldiklari bir nis, olmak isteyeceksiniz. Yüksek duygusal sicaklik ile aç bir kalabalik bulun ve “gida” ya da bu aç kalabaliga çözüm bulmak.

2.keyword arastirmasi

Anahtar kelime arastirma bir arama yaparken insanlarin arama motorlari içine girmek gerçek arama terimleri bulmak ve arastirma için arama motoru optimizasyonu uzmanlari tarafindan kullanilan bir uygulamadir. Google harici anahtar kelime araci veya SEO kitap kullanarak düzgün bir anahtar kelime Arastirma, bu size nis için seçtiginiz özel anahtar kelime için bir ayrinti aylik ve günlük arama verecektir.

3.join clickbank ortaklik programi

Affiliate pazarlama internet üzerinden para kazanmak en kolay ve en karli yollarindan biridir. Pazar arastirmasi, ürün olusturuldu, yapilmistir. ClickBank dijital ürünleri Internet önde gelen perakende sirketidir. Eger satmak isteyen olsun, tesvik, ya da dijital ürünler için alisveris. Herkes katilabilir, basvuru süreci basit, ürünleri tanitmak için bir çok çesitli vardir, komisyon yüksek ve ödeme esigine düsüktür. Eger nis ve anahtar kelime ile ilgili bir ürünü bulmak emin olun.

4.Article pazarlama

Isletmelerin kendi sanayii ile ilgili kisa yazilar yazmaya hangi reklam türüdür. Bu makaleler pazarda dagitim ve yayin için yapilir. Her makale referanslar ve yazarlar is için iletisim bilgileri de bir biyo kutusu ve imzasi (topluca kaynak kutusu olarak da bilinir) içerir. Ücretsiz dagitim için serbest iyi yazilmis içerik makaleler pazar içinde yazma is ‘kredibilitesini artirmak ve yeni müsteri çekme potansiyeline sahiptir. Bu makaleler genellikle diger web siteleri tarafindan sendikasyon ve birden çok web sitesi yayinlanir. Yazinizin anahtar kelimeler içermelidir ve bazi önde gelen makale dizinleri sunulacak.

5.Get Bir etki alani veya kullanim squidoo

Bu etki alani yönlendirme kullanmak ve insanlarin bagli kurulus url sayfasina dogrudan ya da sadece bir squidoo açmak için maskeleme sonra, size tanitmak istediginiz ürün için bir etki alani adi alabilirsiniz. Squidoo Eger “lens” çevrimiçi olusturmak için kolaylastirir popüler yayin platformu ve topluluktur. Ve odak haline tüm oturtun – Lensler size ilgilendiginiz konu hakkinda bildigim her seyi toplamak gibi el ilanlari ya tabelalari ya da bakis makale sayfalari, tür. Bu, ilgi alanlarini paylasan online kimlik ve güvenilirlik kurmak ve yeni okuyucular ve arkadaslar ile baglamak için bir süper, basit, eglenceli ve güçlü bir yoludur. Hepsi bedava, ve hatta sadaka ya da kendiniz için bir telif kazanabilirsiniz. Simdi artik etki alani ya da squidoo ya da her ikisi için kaynak kutusuna bir baglanti üzerinden makale yönlendirebilirsiniz.

6.build bir backlink

Bu bugün önemi arama motoru optimizasyonu (SEO) yatiyor baska bir web sitesinden sitenize bir baglantidir. Geri sayisini bu web sitesi veya sayfa (örnegin, bu bir web sayfasinin PageRank belirlemek için Google tarafindan kullanimi) bir popülerlik veya önemli bir göstergesidir. SEO disinda, bir web sayfasinin geri önemli, kisisel kültürel ve semantik ilginizi çekebilecek: Onlar o sayfaya dikkat kim gösterir. Backlink makaleler daha fazla ziyaretçi almak önemli bir parçasi olan