bagli ise zaman ilk izlenimler kesin olan

Süper istirakleri ve hatta kalite bagli ise çalisirken parkta bir gezinti ve dogru yapiyor degilseniz, kesinlikle basarisizlik için kendinizi kuruyorsaniz.

Sadece disari basliyor ya da gelecekte yapmayi planliyoruz, bir süre için ise oldum olsun, size basarili bir ortaklik programi çalistirmak istiyorsaniz dikkat etmeniz gereken birkaç hatalar vardir.

Iste birkaçi:

:::: Bir is gibi bagli kurulus programi çalisirken degil.

Ya da “Biri Ben bir ihtiyaç söyledi”. “Ben bir tane gerektigini düsündüm Çünkü” O kadar çok online is sahipleri, soruldugunda, “Neden istiyorum / bir ortaklik programi var mi” ile cevap,

Gerçek su ki, bir ortaklik programi var en isletme sahipleri, bir “Widget” ya da “add-on” gibi davranin. Sadece onlar düsündüm bir sey is “tam” olur.

Ama, olanlar için bu “almak”, kendi ortaklik programi tek basina bir araci ya da is içinde “ürün” olmasi gerektigini biliyoruz.

Bir an için düsünün. Bu mantikli degil mi?

Sen, birkaç mermi noktalari ve bir siparis dügmesi ile bir sayfaya olur neden web sitelerinden biri altindaki bir baglanti olan bir ürün “satmak” için denemek degil mi?

Eh, bu orada bagli programlar çogunlugu “satilan” tam olarak nasil.

“Bagli” baglanti ve üzerindeki potansiyel ortaklik tiklama bir basvuru formu ardindan komisyon yüzdesi bildiren bir sayfa alinir. Bu kadar degil!

Eger basarili bir ortaklik programi çalistirmak için gidiyoruz ve kendinizi kitlelerden ayri ayarlamak istiyorsaniz, bu kesinlikle bazi düsünce koymak gereken bir seydir.

Bagli kurulus programi için “satis kopya”, henüz çekici bilgilendirici olmalidir. Bu noktada “evye” vermek istemiyorum, ama bagli kurulus olmanin avantajlarini anlatmak ve tüm detaylari için “içeri” ISTIYORUM yapmak gerekir.

Hangi bize getiriyor ….

:::: Her somun, civata ve bagli kurulus programi ayrintili açiklamak

Tek bir ürün ortaklik programi çalistiriyorsaniz sürece, bu durumda, gerçek ürün satis kopya yapacak “en konusma”, sizin için, potansiyel bagli için ortaklik programi “satmak” için ihtiyacimiz olacak gibi ifade Yukarida.

Senin müstakbel bagli bagli kurulus programi içerir hakkinda bir fikir vermek ve onlari iyi yardimci olabilir.

Ancak, çok fazla bilgi birkaç sekilde size zarar veremez.

Çok uzun ise Birincisi, okuyucularin ilgi kaybetmek ya da sadece bilgi ile onlari korkutur verebilecek bir sans var.

Onlari sayfa kapatma ve hiç kayit degil neden hangi.

Daha sonra, rakibinizin gözlerini görmek için çok fazla bilgi saglama olasiligi vardir. Eger ortaklik programi için kopya yazarken bir poker yüze sahip zorunda degilsiniz, ama kesinlikle yakin yelek için kartlarini tutmak istiyorum.

Isinizi yaptiktan sonra, ONLAR yolda sizin için bir ortak girisim firsati dönüsebilecek SIZIN ortaklik programina katilmak için ikna edilmelidir.

:::: Sen bagli kapisi bekçisi haline

Bazi durumlarda ise bu, ortaklik programi konum çogunlukla, bunu açik bir programi olmak istiyorum katilir kim kisitlamak için gereklidir.

Ama çok siki iseniz, uzun vadede sizin için satis bir çok yapim bitebilecegini bagli bir reddetme kadar sona erebilir, unutmayin.

Sizin çok gevsek ise madalyonun diger tarafinda, muhtemelen ölü-atim bir grup ile bitirecegiz.

Bu durumu gidermek için kolay bir sekilde, katilmak SONRA bagli ekran etmektir. Layik, ek yararlar ve yüksek komisyonlar yalnizca bu bagli sunuyor.

Eger diger bagli herhangi kendinizi yabancilastirmak degil bu yüzden bu bir bire bir olarak yapilmalidir.

:::: Eger e-posta davetiyesi “kisisellestirmek” yok

Özellikle potansiyel bagli, yüksek profilli bagli kisisel davetiye göndermek için gidiyoruz, mesaji kisisellestirirken kesinlikle emin olun.

Eger potansiyel bir süper bagli dikkatini çekmeye istiyorsaniz da önemlidir bagli adi, bir otomatikcevaplayici mesaji kisisellestirmek ötesinde, ayni zamanda ONLARI ve kendi siteleri veya basarilari hakkinda bilgi dahil etmek gerekir.

Inme kendi ego biraz için korkmayin. Basarili iseniz, onlar kazandi ve bunu hak ettik!

Orada nis bagli olarak, yapabilecegi diger hatalar bir bütün takim, ama bu farkinda kesinlikle oyunun üstünde sizi koruyacaktir.