baba için bir lüks saat

Babalar özeldir.

Geri biz çocukken, onlar bizim kahraman-büyük, güçlü akilli ve her zaman gülümseyen. Onlar yildiz için, onlar sifirdan agaç evler insa edebilirsiniz neredeyse ulasabilir bize çok yüksek tasiyabilir, aksam yemegi için balik yakalamak ve onlari da yemek ve onlar ayni gülmek söz degil, ayni seyler gülmek.

Biz büyüdükçe, biz onlari daha fazla takdir ögrenmek. Daha önce kadar büyük olmayabilir ve her simdi ve sonra bir zayiflik ya da iki göstermek egilimindedir ancak gülümseme kalir. Onlar biz anne olunca daha iyi anlayacaksiniz çok hizli ya da büyümek iddia zamanlarda mantiksiz gelebilir ama ciddi konularda asagi geldiginde, hepsi dogru seyleri söylüyorlar. Ayrica daha hizli bizim anneler daha bunu yapmak.

Burada bir argüman, babalar özeldir.

Kim Babalar Günü düsündüm bir alkis hak ediyor. Biz babalarin büyüklügünü kutlamak için bir neden gerekir ama bunu yapmak için özel bir gün olan bu biraz daha kolay degil.

Eger Babalar Günü kavrami benimsemis ilk kez geri bes veya alti vardi ve ne zaman ona verdigi bir kart oldugunu bahis güvenli olacaktir. Tabii ki bir kart ile yanlis bir sey yok,. Kartlari sasirtici. Onlar o kadar maliyetli degil ama büyük bir sevinç sadece ayni getirmek. Buna ek olarak, onlar da yapmak kolay! Hala baban su ana kadar onun özel günde bir kart veriyoruz iyi bir sans aslinda yoktur. Bu ikiniz arasinda bir gelenek haline eger daha anlasilabilir bir durumdur.

Öte yandan, sen ve baban hem veren karti ve / veya ritüel alma karti geçmek bir esit derecede yüksek sans var. Eger on iki veya on üç kadar, söylüyorlar ama sonra, Babalar Günü biraz daha çaba koymak için karar size kartlari veriyor olabilir, diyelim. Bunun yerine boya kalemi ve kagit yaprak sizin seti ile oturma odasi, mutfak kafa ve onu en sevdigi yemek pisirmek ya da ona bir pasta pisirmek için biçak ve malzemeyi hazirlamak. Eger bu yeterli yerli degildir düsünüyorsaniz, arabasini temizlemek ya da çim biçme makinesi kapmak ve onun için angarya yapmak için garaj kafa olabilir.

Daha sonra yil sonra, kendi is olan baslamak ve onu yerine kisisellestirilmis bir sey ya da el emegi altinda kalan bir sey hediye satin alma baslar. Hazir bir hediye satin almak oldukça zor olabilir. O sana onu var ama onun beyninin içine, o düsünüyor kravat seviyor emin bulunmaktadir kadar genis bir siritma ile kabul edebilir, “Ben iste bu giymek için gidiyorum bir yolu yoktur” Baska bir kötü senaryo olup olmadigini ve bes diger kardesleri onu Bee ayni CD-The Very Best Gees-için Babalar Günü var. Siz o gerçekten Bee Gees nefret ediyor ama annen için onlari tolere ögrendim sonra ve bu.

Babalar Günü için özel ekstra, neden lüks bir saat için yaklasik bir ekstra mil ve alisveris yapabilir degil mi? Lüks saatler akilda kalite ve hassasiyetle yapilmaktadir. Sen bir yanlis olamaz. Evet, fiyat kartlari ve kek için karsilastirildiginda, özellikle biraz sert. Ancak, o kutu, lüks saatler için Allah’a sükrediyorum, düsünme ne olacagini daha lüks saat gördügünde senin baban olacak kadar mutlu düsünüyor.