az bir cümlede çevrimiçi bir sey satmak için nasil

Ben Dünya Günes etrafinda döner oldugum gibi belirli olarak, iyi hazirlanmis bir deyisle yapmak ya da tüm is zarar verebilir. Çevrimiçi veya çevrimdisi, kelime güç, ikna için egitmek, müzakere, ilham ve satmak zorunda olsun.

Aslinda, kelime daha daha çok sey yapabilir, ama biz bir görev odaklanmak için buradayiz … ürün satmak için.

Bu yazida sizlere bir seyler yapmak zor olacak. Ben cevap vermek zor görünebilir bir soru poz olacak, aslinda bu bile aslinda sormak gülünç görünebilir. Ama geldiginde bu farkli bir tavirla Bugün burada birakacagim.

Ben geldikleri gibi dürüst, bkz. Ben bir hayalperest degilim, ya da bir “moda-kovalayan”. Gerçek ve gözlerimin önünde ne isleri ne gibi. Birisi bir teori varsa ben her zaman onlari dinlemek, ancak daha sonra bunu benim kendi görüs ve degerlendirme olusturacaktir.

Ben zaman ve para tüketilen birçok teori içine neden olmustur Ancak, benim bu açik tutum geçmiste sorun bana indi – sadece yararsiz oldugunu ögrenmek için. Aslinda, ben de var … Birazdan ben degilim?

Benim is sirasinda, (ürperiyor) ve benim son istihdam mevki beri, (gülümsüyor) Ben tek bir çalismaya benim tüm çabalari ve enerji odaklanmistir. Bu, kelimelerin bir çalismadir.

Ben kendi sirf avantaj benim becerileri kullanabilirsiniz gerçegi gözlerimi açtim olarak son birkaç yilda ben daha heyecan oldu. Ben saglanmasi, etik, yasal ve dürüst kaldi, ben çalisma ve sürekli gelistirmek için tercih becerileri kendim için yeni bir hayat kurmak olabilir emin oldu.

Bu devam eden çalisma, tüm en sevdigim konu bana getirdi. Etrafa bu makalenin tamamini modellenmistir konu …

“Az bir cümlede ürün satmak için nasil”

Simdi bu dik bir meydan okuma degil mi gibi görünüyor? Muhtemelen bu sonuçlari elde etmek için ne yapabilirdi ki? 10 yil önce beni istedi olsaydi dedim olurdu … “Hiçbir sey, seni aptal”

10 yil ve sonunda oldukça mümkündür, aslinda, bu gerçege uyandi var.

Açiklayayim:

Etrafina bir bak. Sadece en az bir cümle için oda arka küçük Reklamlara bir gazete ve bir görünüm almak. Bu reklamlari para mal ve ondan karli bir tepki olacagini biliyorum sürece isletmeler gibi reklam para harcamak yok. Kendi küçük reklam kullandiginiz cümle iyi hazirlanmis ise kendi halinde, bu günden itibaren telefon almak için bekleyebilirsiniz, ve oradan satis akmaya baslayacak.

Ama tek bir cümle daha daha fazlasi var oldugunu söyleyebiliriz. Bu siparis vermek, sorulari yanitlamak için, telefona cevap kisi gerekir.

Ben evet, bu ögeleri gerektirir kabul eder. Ama yine de, bu unsurlarin tek bir cümlenin sonucudur. Diger bir deyisle, bir ödeme müsteri haline gazete okuyordu kisi açan cümle oldu. Ama yine de, yalniz cümle kendisi satmak kabul edersiniz.

Eger online bir is çalistirirsaniz bu yeri (kelimenin tam anlamiyla) içine tiklayin nasil görmek üzeresiniz çünkü Simdi, burada benimle sopa. Hazir misiniz?

Tamam, online bir is çalisan bakmak ve gazete reklam bu karsilastiralim. Eger gazete reklam ile ilgili insan görevlerin en otomatik olabilir söyleyebilirim? Bir göz atin …

telefon cevaplama],
b] sorularini cevaplayan
c] emir Isleme

Eger emin degilseniz, söyleyeyim … Evet onlar otomatik hale getirilebilir. Bu bizim iletisim biçimini degistirerek basit bir durum. Örnegin, beni nasil bu unsurlari otomatik hale getirmek için size göstereyim

a] telefon cevap
Bir SSS bölümü ile degistirebiliyor. Bu sorgular% 99 ortadan kaldirir ve müsteri hala memnun degilse onlari sizinle iletisim kurmak için, bir e-posta adresi olabilir. Alternatif olasi itirazlari ve okuyucu olabilir süpheleri tüm yazmak ve sonra geçmesi ve her biri açiklamak, daha uzun seklinde cevap veren olabilir. Diger bir deyisle, sadece uzatilmis bir SSS!

b] cevaplama sorular
A] gelen çözüm kopyalayin

c] emir Isleme
Eger uyku ya da, sosyallesme aileniz bakmak veya alisveris gibi yasam ile daha iyi seyler yapiyor mesgul iken için kelimenin tam anlamiyla siparisleri karsilamak için çok sayida araç ve hizmetler bugün. Alisveris arabalari, Autoresponders vb ben söz araçlardir. Hepsi bir ödeme dügmesi, hatta bir makbuz ve teslim saglayacaktir. Fiziksel ürünleri hala sevk gerekebilir, ama bu beklenebilir … ama önemli nokta – zaten satis yaptik!

Bu yüzden online satis sürecini otomatiklestirmek için kesinlikle mümkün – ve ben söz bu muhtesem araçlar ve hileler kullanarak (iyi, en az 99%) insan unsuru ortadan kaldirmak mümkündür.

Böyle yaparak, size bu altin baslik yazma disinda endise gereken her seyi kaldirdik.

Bir sonraki soru … Bu olur “Ama insanlar bir baslik daha var bir satis sayfasi veya okumak için bir makale, gerekir … degil mi?”

Bu dogrudur. Peki, çesit.

Görüyorsunuz, satis sayfalari ve makaleler genellikle üzerinde çalisti ve gereksiz vardir. Eger ortalama olarak 10 üzerinden 8 kisi baslik okuyacak ama sadece 2 10 üzerinden size ne söyleyeceklerini geri kalanini okumak olacagini biliyor muydunuz?

Bu baslik dogru hazirlanmis ise, is zaten yapilir konum anlamina gelir.

Görüyorsunuz, okunabilir ve dürüst, o zaman satiyoruz ne oldugunu ve bir nazik ve sevecen bir sekilde yapar, olasi itirazlar (SSS hatirliyor musun?) Yanitlarini satis sayfasi, makale veya çevrimiçi kopya diger tip saglanan baslik zaten sizin için arka planda çalisma olacak …

Baslik, dogru hazirlanmis ise, söz tohum koyacak, yazinizi yoluyla seyahat etmek ve sonuç olarak “Pay Now” dügmesine güvenli bir sekilde düsüyorlar açik bir tesvik okuyuculara tesvik edecek.

Baslik yem, mesajinizi geri kalani sadece süreci degil, telefonun alip ve o sorularin cevap var. Mesajinizi geri kalani sadece mühürler açik sulardan bagimlisi olan taze balik.

Bu makalede, sadece birkaç basit kelime bütün bir is süreci asagi çaldi – baslik.

Yani az bir cümlede ürün satabilirsiniz? Iste benim cevap …

“Evet, iyi hazirlanmis bir baslik ile, can”.

Reklam ve yayincilik alaninda uzun yillar geçirdikten sonra, benim bu kavrami aslinda, dünyanin en basarili reklamverenler, Reklam Yazarlari ve satis temsilcileri tarafindan kullanilan kurulmus bir uygulamadir, bir sey ama teori oldugu kanitlanmistir.

Birkaç basit kelimelerin gücünü hafife asla, bu tür online makaleleri gibi viral yayilabilir ortamlarda kullanilan özellikle. Bir baslik psikolojik bir istekli alici içine rahat bir okuyucu degistirebilir. Düzgün hazirlanmis ise, baslik bir otomatik satis yürürlüge kapsüllü söz, çözüm ve satis oldugunu.