asindiricilar gerçekler simle

Kauçuk asindirici kullanilan asindirici tipi, yikanmis kurutulmus ve dikkatle boyutu için Ticaret standartlarin US Department taranmasi sonra kirleri çikarmak ve tedavi edilmis üstün kaliteli Silikon karbür oldugunu. Silisyum karbür diger asindirici malzemelere göre daha pahali olmasina ragmen saflik yüksek düzeyde sahip, yumusatma temizlik ve demir ve demir disi alasimlari uygulamalari parlatma, hafif çapak alma en genis araligi için en iyi oldugu tespit edilmistir, çünkü, kullanildigi cam gibi yani sira çok sayida olmayan metalik,.

Tekerlekler, puan, koni, bloklar ve sopalarla tüm standart ürünler olarak mevcuttur. Olmayan katalog sekiller veya kompozisyonlar için ara sira ihtiyaç genellikle uyum veya özel gereksinimlerini karsilamak için standart sekil ve kompozisyon degistirerek çözülebilir. Çesitli tekerlekler eklendi genislik için seri olarak monte edilebilir. Tekerleklerin asindirici eylem düsük isletme hizlari ve daha hafif çalisma basinçlari kullanilarak yumusatilabilir. Kauçuk bagli asindiricilar da giymis ya da geleneksel asindirici tekerlek soyunma araç ve yöntemleri kullanarak özel kivrimlarina sekillendirilebilir.

Tipik uygulamalar, kenarlari kirma Yuvarlama ve yüksek noktalar parlatma, pas kaldirarak, konulari temizlik, delikli veya kopmus metal kenarlari yumusatma, çapak alma, kalip, kalip ve diger üretim araçlari düzeltme ve parlatma, bileme ve kesme kaliplari, biçaklar ve honlama dahil , korozyon, asiri lehim, isi isaretleri kaldirarak temizlik ve kaba taslama, motor dönüm sonra kaynak dikis karistirma damaskeening, motor baglanti noktasi parlatma alet izleri, çizikler hafif çapak ve yüzgeçleri kaldirarak temas noktalari, yuvalar ve elektrotlar, parlatma kenarli araçlari, milleri, cam kenarlari, taki terbiye, tas tas zimparalama ve digerleri yumusatma türbin kanatlari,.

Lastik-bagli asindirici araç ve makine dükkanlarda, temel araçlari, alet, bilesen parçalari üretiminde ve bakim ve onarim, bitirme operasyonlarinda, üretim ve montaj hatlarinda, sanayi yaygin olarak çesitlendirilmis listesinde kullanilir.

Tüm lastik asindirici yapti ve güvenlik Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) yayin, asindirici tekerleklerin kullanimi, bakimi ve korunmasi için B7.1 güvenlik gereksinimlerini gereklerine denetlenir.

Bu MX lamine asindirici gelince, MX jantlar geleneksel “A”, “B” mevcuttur, ve “W” sekiller yani sira özel sekiller monte. MX ayni anda hizli bir sekilde malzemenin önemli miktarda çikarirken asindirici mükemmel yüzey olusturmak lamine. Daha fazla asindirma temel öncelik oldugunda, CXI ve CXN tahvil en iyi aday. Is parçasi için monte tekerlegin sekillendirilebilirligi ana öncelik oldugunda, CXG ve CXH tahvil en iyi aday.

Tipik uygulamalar karisimi ve sert yumusak metaller, çapak alma makaslanmis metal veya kesim kenarlari, kalip ve ölür, lehçe radyal alanlarda karisimi alet izleri üzerine cila kaynakli köseleri ve dikisler içeren, korozyon kaldirmak / orijinal durumunda, çapak alma ögütülmüs disliler, genel parlatma geri yükleme yumusatma ve tüm metal fabrikasyon parçalarin karistirma, çapak alma. Bunlar paslanmaz çelik ve titanyum üzerinde mükemmel.

MX Asindiricilar kullanilmaktadir Sanayi uçak ve uzay sanayi, paslanmaz çelik gida konteyner üretim, ticari mutfak ekipmanlari üreticileri, tencere ve tavalar üreticileri, araç, ölmek ve kalip üreticileri, paslanmaz çelik parçalar imalatçilar, disli imalat, otomotiv sanayi ve döküm vardir.