anahtarlarinizi Ezines gerçek gücünü açiga çikarmak için

Bu uzun sürmez. Ama basit bir internet pazarlama gerçege gözlerini açmak baglidir.

Ezines Pazarlama Stratejisi bir parçasi mi? Ben kendi Ezine yayin bahsetmiyorum. Bunu Bildiginiz gibi makale pazarlama degil. Ben makale dizinleri göndererek söz etmiyorum. Ben daha fazla satis yapma bir çok gözden kaçan ama süper basit bir yöntem bahsediyorum.

Tamam. Burada derin bir nefes alin. Bizi size satmak ya da online tanitmak bir sey oldugunu varsayalim. Bize de bir site oldugunu varsayalim. Yani, trafik ve müsteriler için hazir. Hepimiz onlar mutlaka el ele gitmez biliyorum.

O da asagi alayim. Benim nokta balik nerede balik ihtiyaç vardir. Bu pazar ve potansiyel müsterilerinize takilmak bilmek nerede tanitimi gerekir. Peki neredeler? Nerede bulabilirsiniz?

Iste burada. Sana Altin Anahtar teslim için gidiyorum: Onlarin okumak ve onlara reklam oldugunu Ezines bulmak zorunda! Bu çok büyük ölçüde bu sasirtici göz ardi edilir. Bu çok mantikli. Eger yüksek performansli araba parçalari reklam, o zaman araba meraklilari için bir Ezine bulabilirsiniz. Bebek Yapimi Ezine tanitimi yok!

Eger bu Ezines yerlestirerek makaleler (genellikle ücretsiz) ve reklamlar tarafindan hedeflenmis trafik ne kadar kolay de sasiracaksiniz. Daha sonra, iyi reklamlari ve yazi yazmak ögrenmek ve “dogru Ezines” nerede bulmak için.