amatör internet pazarlamacilari için ideal bir liste olusturma sistemi

Bu defalarca bu hat duymus olabilirsiniz: “para listesinde” dedi. Ben defalarca bu söyleyerek gereksiz gelebilir ama basarili internet pazarlamacilari daha bu gerçegi kanitlayabilirim. Temelde bu nedenle, en çok online pazarlamacilar iyi bir liste olusturma sistemine sahip özellikle dikkat.

Bu sadece yasal e-posta adresleri binlerce sahip ancak hedeflenen e-posta listeleri sahip hakkinda daha fazla ilgili degil. Eger potansiyel müsterilere büyük e-posta listeleri varsa, o zaman da online ürün için satis artan daha yüksek bir olasilik olusturun. Ben bir süre önce de belirttigim gibi Ancak, istediginiz sonucu elde etmek için bir hedef listesi bina sistemi olmalidir.

Eger binlerce kisiye e-posta pazarlama yapmak, ancak dogru kisilere hedef yönelik degilse, gerçekten sizin için amaçlayan oldugunuz satis alacagi sanmiyorum bile. Sitenizi ziyaret insanlardan daha fazla e-posta adreslerini toplamak için bir opt-in e-posta listesi olusturmak gerekir.

Iyi bir sikmak sayfa bu toplama araci gibi olacagindan önemlidir ve liste olusturma sisteminin önemli bir parçasidir. Böylece, sizin sikmak sayfa düzgün profesyonel bir tasarimci mümkün oldugunca tarafindan tasarlanmis oldugundan emin olmak gerekir. Bir çekici ve kolay tercih formu kesinlikle daha fazla internet kullanicilari kaydolmak için tesvik edecektir.

Çok karmasik ve çok uzun yapmayin. Bu form kolayca (mümkün oldugunca) birkaç saniye içinde tamamlanmalidir. Aksi takdirde, insanlar sadece bunu görmezden ve hiç kayit yok. Bu, yapmaniz olmasini istemiyor musun? Net degisen trendler ile, liste olusturma sistemi de güncellestirilmesi gerekir.

Bu teknigin isleri, ne degildir bilmek gerekir. E-posta listesi yönetimi, liste olusturma sistemi teknikleri üstünde olmalidir. Tüm bu e-posta adresleri var diye, sadece rastgele bir e-posta gönderebilir. Eger listelerinde insanlar yönetmek zorunda, aksi halde e-postalarinizi listesinden çikmak için tercih olabilir.

Onlari yönetmek düzenli olarak iletisim ve onlara ihtiyaç duyduklari kaliteli bilgi gönderme anlamina gelir. Durmadan onlar satmakta oldugunuz ürünler hakkinda berbat satis sahasi göndermek bu pazarlamacilar kendinizi farkli olun. Basarili bir liste olusturma sistemi bu tür bir yaklasimi üzerine kurulu degildir. Gerçekten satis halinde liste dönüstürmek istiyorsaniz, size gelen sanayi güncellemeleri almak için kayit insanlara gönderiyor ne deger vermek zorunda.

Bir hedef e-posta listesi olusturmak için o kadar kolay degil, çünkü bu firsati israf etmeyin. Bundan sonra, sizin için hazirlamak zorunda sonraki sey haber bültenleri için kaydolun her kisi gönderilecek için otomatik bir yanittir. Böylece, bir otomatikcevaplayici araci ve abonelere göndermek için önceden yazilmis e-postalari iyi bir sayi olmasi gerekir.

Bu insanlarla sürekli iletisim içinde kalmak gerekir. Bu nedenle, daha kolay ve daha hizli tüm abonelere güncellemeleri göndermek için yapacak otomatik bir posta sistemi için ihtiyaç düzgün ele alinmistir.