ag pazarlamacilar onlarin asagi hatlari patlamaya internet kullanimi nasil

Simdi ve gün Eger internette hemen her sey yapabilirsiniz. Eger video oyunlari veya tüm evinizin konforunda favori magazalarinda alisveris oyun, en sevdiginiz spor takimlari takip edebilirsiniz. Bu kadar çok kullanir, hem de bu insanlar bir ag pazarlamaci iseniz asagi çizgiler büyümesine yardimci olmak için gücünü kullanmak deli olurdu her gün milyonlarca insan tarafindan kullanilan olmasi olan internet. Baska nerede milyonlarca insan her gün potansiyel bir pazar girmeleri ve reklam baska tür maliyetinin bir kismini olabilir?

Ne zaman internet herkes için kullanilabilir en güçlü pazarlama araci olabilir bir hayir beyin gibi görünüyor bu sekilde koydu. Ancak, çogu ag pazarlamacilar onlar nasil bilmiyorum olmanin basit bir nedeni ile, bu güçlü bir araç kullanmayin. Onlar teknolojik anlayisli olmak, ya da html yazmak ve web siteleri olusturmak için bilmek gerektigine inaniyorum çünkü onlar ondan korkuyor olabilir. Peki, bu internet ilk olusturulmaktadir zaman yirmi yil önce dogru olabilir, ama bugün bu gerçek artik. Bol premade ve profesyonel hizmetleri ve web sayfalari ile saglayabilir orada insanlar vardir. (Jonathan Budd benim kisisel favorim)

Hatta hala ag pazarlamacilar kendi is büyümeye internet kullanimi sadece çok karmasik ve çalismiyor olduguna inaniyoruz. Ancak, onlar ciddi yanilmaktadirlar. Internette basarinin formülü çok basit olma nedeni, sadece, bir kursun yakalama sayfa kurmak insanlarin sayfasini görüntülemek için olsun, ve daha sonra bu insanlar kayit ve sizinle çalismak sizi arayacaktir. Nedeni hiç sirket katilarak herhangi bir ilgi varsa gidip hata ve aileniz ve ürün ve sirket arama ve yunuslama arkadaslari taciz zaman aksine, gerçekten bilmiyorum, olmasidir.

Eger internet ve kursun yakalama sayfa kullandiginizda bu tam tersidir. Insanlar kursun yakalama sayfa gittiginizde bir sirket veya sizinki gibi bir ürün ariyorsaniz, bu yüzden zaten sizinle katilmak isteyen, ve hatta satis Saha her türlü vermek zorunda degil!

Iseniz Yani internet kullanmaya baslamak gerekir bir pazarlamaci agi olarak basarili konusunda ciddi ve simdi kullanmaya baslamak gerekir!