adsense trafige trafik

adsense trafige trafik dönüm

Eger uzunca bir süre sitenizde AdSense reklamlari çalisan oldum ve size olabildigince, vakalarin% 99.99 olarak haklisin kadar para yapmiyor hissediyorum. Çogu insan, onlar beklenen gelir elde edemez sinirli hissediyorum, ve fiyatlar tiklama bu da asagi trafik düzeyleri etmektir.

Orada AdSense trafige trafigi açmak için birçok yol vardir ve burada her biri için bir açiklama ile bunlarin kisa bir listesi.

Yapmaniz gereken ilk sey sitenizin içerigini ayarlamak oldugunu. Bazi insanlar için bu insanlarin çogu AdSense sitelerinde gerçek bir nakit inegi yapabilirsiniz bir seçenek (örnegin bir forum çalistiriyorsaniz zor bir çok sey) olmasa da.

Baslamak için, sitenizin anahtar kelimeler ne oldugunu bulmak gerekir. Bu anahtar kelime yogunlugu dogrulama olarak bilinen SEO (arama motoru optimizasyonu) temel bir tekniktir. Bu is için iyi bir araç SEO Yogunluk analizörü oldugunu.

Daha sonra kelime listesini almak ve baska bir deyisle su anda ne o zaman daha iyi yapiyor olabilir ögrenmek için Overture Arama Envanter veya Google AdWords Sandbox aramalidir.

Bu noktadan itibaren tutmaya çalisin sitenize çogunlukla aldiginiz anahtar kelime önerileri görünür seyler üzerinde duruldu. Sitenizde baglantilari bu anahtar kelimeler, ya da sik olarak en azindan bazi ilgili anahtar kelimeler eklemeyi deneyin.

Eger daha iyi bir Google PageRank almak nasil benzer AdSense afis daha iyi reklamlari, alirsiniz çünkü çünkü Google AdSense çalisma seklinden bu kazancinizi artirmak için emin bir yoldur

Bu sürekli sitenize yeni sayfalar eklemek de önemlidir. Bu ne kadar çok sayfa olarak, daha yüksek sans reklamlarinizi daha fazla ziyaret alirsiniz, çok önemlidir.

Bu sizin AdSense afis ve onlar için en iyi yerler için uygun biçimleri seçmek de çok önemlidir. 336×280 büyük dikdörtgen 300×250 orta boy dikdörtgen ve 160×600 gökdelen: Bu çok daha genis bir konu olsa da genellikle ilk üç Google AdSense biçimleri oldugunu bilmeli.

(Ya da kötü bir sekilde sadece farkli) ziyaretçi sitenin kendisi ile ilgisi olmayan afis olarak kabul yapmak için emin sitenizin içerigini onlari çok farkli hale gibi, reklamlar için uygun renkleri seçin emin olun.

Onlar kar en yüksek miktarda üretmek edeceksiniz bu reklamlar yerlestirilmis oldugundan emin olun. Çogu kez, bu konuma sitenizin gerçek içeriginin baslamadan önce oldugu söyleniyor.

Uzun bir metin gövdeli sayfalarda, kullanicilarin daha fazla zaman için onlara maruz olsun çünkü, gökdelenler daha iyi yapmak için bulabilirsiniz. Ayrica, haber ya da benzer ögeler ile siteler için, insanlarin hikaye okuma bittiginde ve yapilacak baska bir sey ararken bu çünkü, içerik altindaki olmak için iyi bir konumda bulabilirsiniz.

Eger sayfadaki metnin bir sürü varsa daha fazla AdSense birimleri kullanmalisiniz. Sadece size uygunsuz bu teknigi kullanilarak o zaman ilk etapta elde edildi çok düsük TO ve düsük gelir elde edecegi bulabilirsiniz çünkü abartmak degil emin olun. Sen en çok üç birim eklemek, akillica kullanabilirsiniz.

Reklamlari sayfanizda hizmet alacagi ve bir test mekanizmasi olarak çok kullanisli gelebilir ne görsellestirmek saglayacak Google AdSense Önizleme Araci var.

Sadece tiklama sahtekarligini ilgili AdSense politikasi saygi emin olun. Bir isaretçi olarak sadece bu baglantiyi tiklamaniz ziyaretçileri tesvik olarak kabul edilmez emin olmak için arasinda biraz bosluk birakin emin olun, sizin ekler yaninda bir resim koyabilirsiniz.

Tabii ki sitenizden AdSense trafigini artirmak için, ancak bu gelir maksimizasyonu için iyi bir baslangiç ??noktasi olarak hizmet etmelidir daha fazla yolu vardir.