adsense tiklama sahtekarligini

google adsense tiklama sahtekarligini ile yakalanmayin

Pek çok web sitesi sahipleri ceza hak edecek yanlis bir sey yapmis zaman, Google Adsense hesabi sona aliyorsaniz. Onlar Adsense aliyorsaniz para göz önüne alindiginda, onlar kesinlikle geri almak isterim.

Adsense ile yapilacak para göz önüne alindiginda, onlar geri almak isterim hiç sasirtici degil.

Google Adsense tiklama sahtekarligini düsünülmektedir ve neden birçok kisi bunu içine aliyorsaniz neden ayni husustur.

Tiklayin dolandiricilik reklamverenin para maliyet amaciyla reklamlara tiklayarak eylemidir. Bu sadece yanlis yol için nakit ödeme ile aynidir. Birçok kisi web sitesi sahiplerinin bu dolandiricilik farkinda ve bu Adsense karsi karsiya oldugu büyük bir sorun oldugunu, ayni duygulari paylasiyoruz.

Nasil bu dolandiricilik dahil olmak engellerim?

Web host çogunlugu erisim günlükleri sunuyoruz. Bu size sunulan sonra, siz de Google’a teslim gereklidir. Bu onlari sitenizde herhangi bir süpheli etkinlik aramak için izin verir. Bu gibi sorunlari çok ciddi ve onlara vererek sorunun çözümünde size herhangi bir sekilde onlara yardim etmek isterim söylüyor.

Bir tik izleme yazilimi varsa o da yardimci olabilir. Henüz bir yoksa, denemek ve bir almalisiniz. Bu yazilimin en özgür oldugu için birine sahip sizi engelleyen önemli bir faktör kesinlikle yoktur.

Her zamanki gibi, aldiginiz tüm bilgileri Google teslim edilmelidir. Bu çok tiklama dolandiricilik karsi mücadele oldugunu Google gösteren ve hiçbir sekilde bunun bir parçasi oldugunu.

Sunucu günlükleri Egitim ve süpheli görünüyor herhangi bir faaliyet için izleyin. Eger garip, olabilir büyük ya da küçük bir sey bulabilirsiniz sey bildirin.

Kendi IP adresi ve yerel cografi alan için reklam devre disi düsünebilirsiniz. Bu kesinlikle kazalari önlemek ve Google hata siz baska bir kullanici yapmaz. Bir htaccess dosyasi araciligiyla yapabilirsiniz. Bu kendi reklamlarinizi tiklayarak, Google karistiriyorsun önlemek ve çünkü çikartilmamis olmasi.

Pop up ve pop under üzerinde Adsense kapali tutun. Reklamlariniz yasadisi faaliyet tesvik ya da diger insanlarin veya is yasal haklarinin degistirilmesini içerik sitelerinde görüntülenir olmamalidir. Bu dahil yetiskin ve kumar olanlar kabul edilir içerigini olusturmaktadir. Eger bu kurali ihlal olabilecegini düsünüyorsaniz, hemen web sayfasindan içerik veya Adsense kaldirin.

Dogru olun ve yanlislikla ya da kasten olsun, gibi kendi tikladiginizda ne zaman kat Google kadar itiraf. Yoksa onlar uyguladiklarini bu Hizmet Sartlari karsi bir sey yapmis kez. Eger yanlis oldugunu yapmis olabilir bir sey hakkinda dürüst olun. Itiraf Google sonunda bu konuda ögrenme daha yol daha iyi. Bu nihai sonlandirma ortalama ve hiçbir sizin için çok çok çalistik ne geri almak olacaktir.

Web sitenizde aileniz ya da Adsense hakkinda arkadas söyleme. Onlar bunu bilmeden para kazanmak yardimci olmak için üzerine tiklayarak baslayabilir sansi vardir. Bunlar ilk etapta bunu deneyerek yardim daha size daha fazla zarar yapiyor olabilir.

Hiç tanidiginiz birisi AdSense tesadüf eseri varsa, onlar hiçbir kosulda reklamlarinizi tiklamayin anliyorum emin olun. Bu Adsense ve ne onlarla yapmak degil hakkinda önemli seyler hakkinda brifing verdi akillica olacaktir.

Tiklama basina aglar En ödeme tiklama dolandiricilik karsi web sitesi sahiplerinin korumak için elinde farkli önlemler var. Diger arama motorlari 50’den fazla veri noktasi, IP adresi, tarayici bilgileri, kullanici oturumu bilgi ve örüntü tanima izleyebilirsiniz. Ayrica dolandiricilik tespit kullanilabilir “sistem” var. Seyler olacak ve reklamverenlerin tiklama dolandiricilik durdurmak yardimci oluyor nasil izleme uzman ekipler söz degil.

Google tiklama sahtekarligini önlemek için nasil öneri sunuyor. “Negatif anahtar kelimeler” sizin ile ilgili hiçbir sekilde ürünler ve hizmetler hakkindaki Adsense gösteren tutmak için kullanilabilir kullanma. Baglantilarinizi izleme URL’leri ekleme böylece Google’dan gelen trafik izleyebilirsiniz.

Google tiklama dolandirici yakalanmis olmayin. Farkinda olun ve dikkatli olun.