açiga satis gayrimenkul investings

Kisa satilik gayrimenkul yatirim kendi ipotek ödemeleri üzerinde varsaymak ev sahibi yüksek sayisi nedeniyle geçen yil ivme toplamistir. Ev sahibi ipotek ödemeleri karsilayamaz durumda oldugunu, bu tür durumlarda, indirimli olarak borç veren bir özellik alabilirsiniz. Bu firsatlar, normal alim-satim firsatlar oldukça farklidir ve bu nedenle basarili olmak için dogru kisileri olusturmak ve müzakere becerileri netlestirmek gerekir.

Kredi bir müzayede büyük olasilikla çok düsük bir oranda kapali satilan mal neden, çünkü bu ihaleyi en blok ulasmak için önce mallarini satan içine motive. Yine de o ona mal satmak için üzerine tamamlamak ve etkilemek için mümkün olan anlasma, çikmak için mali sikilan ve isteklerine bir ev sahibi yaklasim Böylece, eger, o zaman ucuz bir oranda mal almak olabilir . Asil sorun, ancak, oraninda özelligi ile kismina borç veren ikna etmektir.

Bu büyük olasilikla ilk kabul olmayabilir teklifinizi ile borç veren yaklasim gerekebilir. Bu nedenle, ilk asamada kendisi de masaya, son teklif koymayin. Borç veren de orani yeniden müzakere etmek tekrar diyebiliriz. Da ayni özellik istiyorum ve muhtemelen anlasma çanta için daha yüksek oranlari alinti olabilir vardir olabilecek diger potansiyel alicilar olabilir. Önce bu mahallede devam eden oranlari belirleyerek mülkiyet piyasa oranini hesaplamak gerekir. Daha sonra masaya teklifinizi yerlestirmeden önce anlasma içine kar marji sikmak gerekir.

Unutmamaniz gereken bir sey ev sahibi mülkiyet korumak için mali bir konumda olmayabilir çünkü çogu açiga satis evleri bazi bakim çalismalari gerektirebilir oldugunu. Bu önemli bir faktör ayni zamanda satin alma fiyati olarak hesaplanmalidir veya karinizi elden gidebilecegi. Bazi durumlarda, ev sahibi iki kredi ipotek olabilir ve mülkiyet rehine ihale giderse ikinci ipotek zaten sildi olsun, çünkü bu gibi durumlarda kredi daha da motive olabilir. Sorun size rakamlari kabul etmek daha da insanlari ikna etmek gerekir olmasidir. Bu anlasma daha da zor yapabilir.

Ev sahibi kendi kredi fazla 3 ödemelerinde temerrüde veya ön rehine sürecinin 2. asamasinda olan bu tür sulu firsatlar ellerini koymak için, size bilgilendirmek için insanlarin etkin bir ag gerekir. Ev sahibi size borç veren ile dogrudan müzakere gerektirir senet üzerinde imzalamaya hazir olabilir andir. Bu ag üzerinden güvenilir broker veya kredi kendilerini içerebilir. Eger hiç kimse istedigi bir özellik üzerinde bir ikilem içinde sona kalmamak için satin önce bile bu özellik satin almak isteyen alicilar listesi oldugundan emin olun.

Kisa satilik gayrimenkul yatirim kar marjlari oldukça yüksek oldugu bu nis pazara girmek için mükemmel bir destek olabilir. Müzakere becerileri lehçe ve karli bir olarak kendi özellikleri döndürmek için normal kisa satis özellikleri ile tedarik kaynagi olsun.