6 etkili makale pazarlama taktikleri

Trafik online tanitmak ve olusturmak için bir yöntem olarak makale pazarlama kullaniyorsaniz muhtemelen pazarlama bu tip gereken çaba farkindayiz. Bu teknik olarak etkili Hepimizin bildigi gibi yazi kendilerini yazmak ETMEYIN. Zaman ve emek yazili makaleleri ile nasil iyi çabalarimizi getirisini en üst düzeye çikarabilirsiniz alir?

En yayin için makaleler hazirlarken kullanmaniz gereken 6 taktikleri gözden geçirelim.

içerik birligi korumak

Yazinizin olustururken emin olun bu hedeflediginiz pazar veya Bunu yapmiyor By makale size sunmak için olabilir ne de büyük ilgi olabilir olanlar tarafindan okunan almazsiniz bulundugunuz nis göredir bilgileri içerir .

Mevcut yararli içerik

Herhangi bir madde için anahtari okuyucuya ne kadar yararli veya bilgilendirici. Eger okuyucu kullanabileceginiz bilgi sunmak veya yararlanmak istiyorum. Bu bilgiler tekrar dahil oldugunuz nis veya tesvik ürünü / hizmeti ile ilgili olmalidir.

Bu bilgi yaniltmak için okuyucu dogru sekilde degil veya kendi itibarini azaltmak esit önem tasimaktadir.

sizin sunum kisisellestirmek

Tam okuyucularin mesgul olarak size bilgi sunmak hangi yolu veya stil sekilde olmalidir. Mizah, anekdotlar, kisisel deneyim ya da belki uygulanabilir hatta alay kullanimi okumak için içerik çok daha keyifli hale yardimci olacaktir.

yazi optimize

Düzgün anahtar kelimeler üretilen içerik yerlestirerek makale arama sonuçlarinda sigorta olacaktir. Insanlar arama motorlari, arama anahtar kelimeler odaklanmak hakkinda yazdim gibi bilgi ariyorsaniz. Anahtar kelimelerinizi dogru bir makalenin içerigini yansittigindan emin olun. Bu insanlar bu anahtar kelimeler üzerinde arama yaparken makale daha çok görüntülenecek yer alacak.

makaleler dolasimda

Açikçasi Eger internet üzerinde maksimum etkiyi elde için yazi isteyeceksiniz. Bu en iyi yolu gibi birçok ‘yüksek rütbeli makale dizinleri’ olabildigince için yazi sunacak. ‘Yüksek rütbeli makale dizinleri’ için hizli arama anlamiyla, yeterince uzun saatlerce mesgul tutmak için bir listesini verecektir!

sizin momentumu korumak

Durulayin ve hemen hemen tekrar özetliyor. Yazdiginiz makaleler bilmek ve teslim süreçleri zahmetli ama sonuç tüm deger varken yapmak gibi. Disiplin maksimum maruz kalma dagitilir var makale sayisini artirmak için sizin açinizdan burada gereklidir.

Orada uygulanan makale pazarlama kampanyasi tüm daha etkin yapmak gerekir 6 ses stratejileri var. Sadece küçük bir çaba ile hiçbir zaman sitenize ziyaretçi trafik online çeken yükler olusturmak gerekir.