5 B2B e-posta reklam ve pazarlama en etkili uygulamalari ve konu satirlari

B2B Reklam ve pazarlama olabilir sirayla onlari satmak diger kurum ve kuruluslar için ürün veya hizmet satisi kolaylastirmak uygulamak; hizmet veya sagladiklari çözüm bilesenleri olarak kullanmak, ya da operasyon için kullanabilirsiniz – tesekkürler Wiki. En pazarlama sürücüler oldugu gibi, B2B pazarlama hedefi yeni küçük isletme tasimak ve nitelikli brüt satis firsatlari olusturmak olacaktir. Gerçek hayatta oldugu gibi, B2B e-posta kampanyasi ihtiyaçlar yüz-yüze görüsmeler olasi bir müsteri sahip olarak ayni aliskanliklari ayna. Açik ve sadece o alici üzerindeki Sundugunuz ne ve ne fayda sesi samimi ve profesyonel ve devlet tutmaya devam.

B2B e-posta kampanyalari örnekleri, bir sifir maliyet deneme katilmak bir firsat onlari davet, bir konferans ya da semineri katilmak veya uzman tavsiye ve ilgili pazarlama ve reklam yaklasimlari ipuçlari vermek için abone ikna isteyen özelligi olabilir. Ragmen alici düzeyi nedir o, derhal mesaj yok sayar ya da siler eger ne sunan olmak olur gerçekten, mükemmel bir teklif ya da ihtimali olabilir mi? Kampanya tesvik herhangi bir e-posta oldugu gibi, bir B2B konu satiri okuyucunun ilgisini ele geçirmek ve onlari açmak ve eylem almak için tesvik etmek istemektedir. Bir kez onlar, gerçekten sizin brüt satis firsatlari yönünde güveniyor tüm ileri ve opt-in yeni, uygun olan özel degerlidir.

Biz ne çalisir ve ne degildir bir kavram var ki, en popüler B2B elektronik posta reklam büyük uygulamalar için bes ana hatlariyla ve etkileyici madde hatlarinin 5 örneklerle onlari benimsemistir.

1. Hedeflediginiz kim oldugunu biliyorum: Sadece web sitelerini inceleyen bir kurulus hakkinda yararli bilgi bol alirsiniz. Bu grafik ile dolu? Sonra devam edin ve kampanyasinin bir parçasi olarak birkaç ilgili fotograf ekleyebilirsiniz. Öncelikle metin olusur? Sonra mesaj ile birlikte özdes bir tasarim sadik. Eger hedef olarak gerçeklesmesi internet is dogru uygun olarak e-posta özellestirme bu nedenle çok daha fazla bunu basarmak durumunda istediginiz sonuçlari görmeye baslamak için büyük olasilikla alici tarafindan un-fark gitmeyecek.

2. Devlet teklifinizi size açikça ve sizin kendi e-posta iletisinin basinda, ve en kesinlikle önce Fold belirtilen tutmak gelen uygun çekincesiz:, ilgili özel ve özlü bilgi tutun. Bir uzman olursa olsun sesi kez korumak ve genel olarak, çok kolay görünür eylem güçlü, açik çagri eklemeyi unutmayin. Bilgi hizli tutmak ve açilir ve kolayca indirir emin yaparak, ayni zamanda hücresel cihaz üzerindeki e-posta görmek olasidir insanlara hitap. Bu seçenek, hizli çok popüler hale geliyor ve ayni zamanda fiyat dikkate aliyor.

3. Istediginiz düzeyinde basarili olmak için nasil anlamak: Oldukça belirgin, ama bazen görmezden geldi. Eger CEO veya MD zorunda için e-posta gerekiyorsa o zaman en genç isçi için göndermez. Burada, basligi ‘dan, kabul edilebilir ve ilgili uygulanabilir ve bu nedenle yararli bir elektronik posta karsilik gelir belirli bir inanilmaz derecede önemlidir. Basligi ‘den’ bir gerçekten enerji bir bireyden ise güç bir birey oldugunu rezonansa için çok daha muhtemel oldugunu anliyoruz.

dört. Sizin B2B alici ihtiyaçlarini biliyor musun: müsteri bir internet is yerine bir müsteri olabilir nedeniyle, kendi çikarlarini degisen ve son hediyeler kullanarak bunlari bombardiman edilir, indirimleri ve satis seyler muhtemelen odak elde etmek için baslik degildir. Elde daha sonraki kapali bir kupon için bir kaynagi israf sekilde B2B seyirci genellikle kendi moolah harcamak yok çünkü bu olabilir. Onlari kullandiklari edebiliyoruz sey ve deger katan bir seyler vermek gerekir. VIP olay ya da tercih edilen bir ag web sitesinde yükseltilmis ayakta açik girdi düsünebilirsiniz sadece iki farkli fikir.

5. Bir izleme kampanya üretin: analitik izleme ve uygulayarak, yeniden hedef ve nasil bir ekstra uygulanabilir bir yaklasim hazirlamak için abonelerin bir büyük çok daha iyi kavrami alabilirsiniz. Sadece bile belirli bir takip göndermek emin olun. Bu yogun bir kurumsal ve bunlar eksik bunlari söylüyorum çok sayida e-posta göndermeyin özellikle eger, bir kisinin zaman saygili olun. Ilgilendikleri, onlar tepki olacak. Onlar sadece ikinci e-posta sonra, daha sonra izin varsa gitmek.

Uygun, simdi dogru uygulamalari, uymak olarak en güçlü olarak güveniyor sayisiz pazarlamacilar verilen bu bes geleni yapiyor konu satirlari, bir görünüm elde etmek için hangi bir fikrim var. Onlar, açiklayici net ve sesi profesyonel oldugu için biz sadece bu özel hat almis.

bir. Temmuz ev satislari yüzde 12 gelistirilmis; ortalama ev maliyet 19.six yüzde geriledi

iki. Ücretsiz Web Semineri: (insert semineri baslik ve bilgi)

3. Iyi sonuçlar Ipucu: daha büyük (XXX) için # Stratejileri

dört. Bucks koruyun ve a Boss baslayin benziyor

bes. Olay Kayit Bugün: (vesileyle baslik) (tarih)

Ve burada müreffeh olmadigini birkaçi, ‘Spam’ ifadeler ve uzun, sikici metin görüyoruz.

. abc sifreli tasinabilir sürücünün hiçbir ücret degerlendirilmesi

. dr altyapi bilgi firma eklemek en basamakli çogaltma

. efg firma: toplanti istegi

. Istek Toplanti: Yeni çözüm Tanitimi

. XYZ veri merkezleri: Önemli yogunlugu siralama ve Yönetilen Sunucu