2010 yilinda serbest projeleri kesfetmek hakkinda bilgi

En serbest en iyi özellik bir dibe fiyata iyi bir hizmet sunuyor düsünün. Bu bazi hak olsa da, bu her zaman dogru degildir. Sadece bunu dikkate onlarin projeyi tamamlamak için ne alacak ve fiyat göz önünde birçok alici vardir. Ayrica bu yaklasimin tehlikelerin farkindayiz. Birçok durumda bu sizin için ne ödeme olsun.

Büyük sirketler için çalisan birçok alici için, bu yeterince iyi, ama küçük pazarlamaci için, degil mi. Onlar maliyeti düsük tutmak ama is bir yüksek kalitesini korumak zorunda. Birçok serbest için ikilem bu istemciler karsilamak için fiyatlarini düsürerek, zaman zaman isin kalitesini olusturan anlamina gelmesidir. Bu bilerek degil, bunun yerine kendi çalismalari hakkinda gelir adil bir miktar yapma, daha fazla is yaratmak zorunda sadece olmasidir. Daha büyük bir gelir akisi getirmek için bir ses üreticisi olmaktan ne yazik ki bazen kalitesi her zaman olmadigi anlamina gelir.

Üst serbest kalitesini yüksek tutmak için çalismalarini bu iki nitelik denge ve ayakta kalmak için yeterli bir gelir akisi korumak için nasil bilir. Bu, dünya çapinda ekonomik durgunluk sirasinda çok önemlidir. Etrafinda yüzen çok para yok. Mümkün oldugunca düsük olarak fiyatlari sabit tutularak bir cliental liste insa edecek. Zamanla size sürekli kaliteli is üretimi var sadece eger serbest ücret yükseltmek, ancak.

Bazi isverenler ile, maliyet artis bütçe yasaktir ve birkaç müsteri kaybi kaçinilmazdir, ama is için gerekli bir öge oldugunu.

Sizin cliental liste artirmak isteyen zaman, tam zamanli istihdam siteleri kapali kalmak. Bir isveren ile tam zamanli istihdam için ne ariyorsaniz sürece bu, sadece sigara serbest içindir. Sonra tekrar artik bir serbest sanatçi olacaktir.

Globfreelance gibi serbest için özel olarak kurulmus site var. Üyelik ücretsizdir ve alicilar için teklif kabul çekmek eger is var. Çelisen ifadeler yaparak alicilar karistirmayin. Bir dolar için çalismaya istekli olduklarini ifade ama ortalama fiyat olarak 100 $ bir saatten fazla oldugunu bu sitede bazi uzmanlar vardir. Bu da umutsuz ya da deger ne emin degilseniz mesaj gönderir.

Emin serbest kendilerini emin hareket ettiklerini daha bir proje arazi olasiligi daha yüksektir. Bu Globfreelance olusur ihale süreci ile her durumda dogru oldugu için beklenen saat ücreti kiymetli olarak sahip. Kendinize karsi dürüst olmak, dürüst bir is kisi potansiyel müsteriler gösteren ilk adimdir.

2010 yili için, asagi fiyatlari ve kalitesi yüksek tutmak bu serbest meslek en iyi serbest biri olan yil sokmak yapacaktir. 2011 yili dünya ekonomilerinin kurtarmak için baslangiç ??olarak uzun olarak fiyatlari yükseltmek yil olabilir.